Skocz do zawartości

Marynia przygotowuje AC Milanowi listę 566 napastników, którzy są lepsi niż Krzysztof Piątek


krzysfiol

Kto powinien zagrać w Milanie w miejscu Krzysztofa Piątka?  

58 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@verlee, widział Ty? ;)

 

Cytat

Mieszkanie jest w coraz większym stopniu usługą. Uderzyło mnie, gdy przeglądałam portale z ofertami rynkowymi, że coraz częściej – np. na portalu Ada – przy ogłoszeniach z mieszkaniami na wynajem dostajemy mapę usług. Na tych tradycyjnych portalach, gdzie ogłaszają się sprzedawcy, jak Obido, Morizon czy OLX, zazwyczaj mamy cenę mieszkania, w najlepszym wypadku informację, czy wokół jest zieleń i jak wygląda dojazd.

 

https://krytykapolityczna.pl/kraj/mieszkania-na-wynajem-rozmowa-z-joanna-erbel/?utm_medium=Social&utm_source=Facebook&fbclid=IwAR1oCXZ3COoHA7KxkfmmssMO62CKubfTafKPe1qYTalBmmK8PjxtZN-woM8#Echobox=1578998099

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
14 minutes ago, Pulek said:

Dzięki za cynk! Dołożyliśmy malutką cegiełkę do tej książki kilkoma rozmowami z autorką na tematy mieszkaniowe ;) 

 

lol, a jeszcze dziennikarz odpowiedział: "Ale o czym to świadczy? Po prostu są lepsze i gorsze portale…" :D 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, schizzm napisał:

Kurde, człowiek żyje w tym kraju, chodzi na mecze koszykówki, ogląda eurolige i dopiero w tym tygodniu do mnie dotarlo, że "Kanasta" oznacza kosz (a dokładniej zdobyci kosza) :)

 

Kanasta fajna gra w karty ;)

Odnośnik do komentarza

Raport z mojego pierwszego sejwa efemowego. 
 

Powoli kończy się pauza po pierwszym sezonie (nienawidzę tych przerw). W tym czasie pozbyłem się... 14 graczy :D Najwięcej z u23, z ważniejszych wyeksportowałem Lovrena i Origiego. 
W drugą stronę poszedł tylko jeden transfer... de Ligt za 97 mln funtów :D

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, szramek napisał:

Młody już nie jest guru wolnorynkowców?

 

Młody miał u mnie plusa za walkę z miejskimi marksistami w Warszawie, podobnie jak Warzecha. Niestety, podobnie jak Warzecha okazał się bardzo niefajnym człowiekiem.

Odnośnik do komentarza

Młody Bartyzel w sumie przypomina mi trochę młodego Tyrmanda... Zarówno Jacek, jak i Matt swego czasu odcinali się od retoryki hard konserwatywnej, Jacek chodził na parady równości, działał u Palikota, był liberałem w pełnym znaczeniu tego słowa - zarówno ekonomicznym jak i obyczajowym. Potem jednak zaczęło mu odpierdalać i tęczowe flagi zamienił na Jakubiaka, a ostatecznie skończył u Korwina. Młodzieńczy bunt się skończył i jednak wygrał konserwatyzm wyssany ;) z "mlekiem" ojca - z tą drobną różnicą, że profesor Bartyzel jest spójny ideologicznie i naukowo - ma swoje poglądy, ale nie pozwala sobie na fikołki intelektualne, jak syn. Niestety.

 

Matthew natomiast poznałem w internecie, gdy przyjaźnił się z Cathy Reisenwitz i był raczej po stronie progresywnego libertarianizmu, aniżeli skrajnie prawicowej szurii. Potem wkleił fotę z Korwinem i napisałem mu WTF - co się dzieje? Napisał wówczas, że to, że sobie zrobił zdjęcie z kimś nie oznacza, że go popiera. No a potem jak Trump doszedł do władzy, to zaczął bardzo mocno go forsować, a w polskiej polityce wyraźnie stawać po stronie PiSu, Ziobry i tej retoryki. Niestety - zapewne za tym stoją jakieś interesy.

 

Tak więc reasumując - zarówno JWB jak i MT byli swego czasu porządnymi liberałami, a obaj skończyli w prawicowej szurii. Jest mi z tego powodu bardzo przykro, ale nie mam zamiaru ich bronić. Nie odczuwam jako indywidualista żadnej lojalności wobec jakiejkolwiek grupy, a jedynie wobec Prawdy. Tym się zresztą różnię od wszelkiej maści kolektywistów.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...