Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Reaper napisał:

No ankieta z możliwością wpisania własnej odpowiedzi to trochę fakap :roll: Później analizowanie tych odpowiedzi musi być "super".

To są nominacje. Najlepsza 5 będzie w głosowaniu właściwym.

12 minut temu, schizzm napisał:

Dej jakąś nazwę sklepu piwnego bo ja nic nie znam

 

To można zgłaszać tylko polskie podmioty? Mogę jako wydarzenie dać Barcelona Beer Festival? xD

polskie polskie :) ja np. kupuję w Centrali Piwnej i chwalę

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

BTW @schizzm dostałem info z Barcelona Beer Fest, że nie wiadomo, czy będzie polskie stoisko w tym roku. Można się zgłaszać na tą główną tablicę, gdzie leją wolontariusze, ale to w sumie bez sensu...

1 minutę temu, Reaper napisał:

Ups :kekeke: 

 

 

 

Ale wiesz, że to specjalnie Reaper? Że oni nawet w tym materiale piszą wprost, że to dlatego, że ich oskarża się o greenwashing chcą zmienić znaczenie tego słowa w internecie i stąd akcja z myciem aut?

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Vami napisał:

Celtic szkaluje na trybunach Roda Stewarta, wieloletniego kibica klubu, bo pogratulował Borisowi Johnsonowi. Jednocześnie kibicom nie przeszkadza (i sami mają takie fany) Che Guevara i Antifa.

 

OK, commie.

 

Jak ja nienawidzę lewactwa.

 

Dzień dobry z państwem.

Kurwa Vami, zycze Ci, zebys sie musial calowac przy wszystkich znajomych z Alexandra Ocasio-Cortez!!!! :keke:

44 minuty temu, Vami napisał:

Panowie, mam prośbę: jeśli możecie, kliknijcie w ten formularz i zagłosujcie na mnie w pierwszych trzech kategoriach. Są to nominacje do rocznych nagród w polskim krafcie. W pierwszej i trzeciej wpiszcie moje imię i nazwisko (Artur Karpiński), a w drugiej Artur Karpiński (Beer, Bacon & Liberty). W pozostałych kategoriach nominujcie swój ulubiony sklep z piwem i imprezę piwną. Niech Wam Bóg w piwie wynagrodzi ? #siłaCMF

A jak zaglosujemy za darmo to przeciez bedzie LEWACTWO, nie?

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Vami napisał:

Ale wiesz, że to specjalnie Reaper? Że oni nawet w tym materiale piszą wprost, że to dlatego, że ich oskarża się o greenwashing chcą zmienić znaczenie tego słowa w internecie i stąd akcja z myciem aut?

Nie wiedziałem! Thanks, to ciekawe :) 

Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, verlee napisał:

 

Jeśli chodzi o Ocasio-Cortez, to mam dobrą historyjkę z Twittera w trzech obrazkach.

 

  Pokaż ukrytą zawartość

IMG_1739.thumb.PNG.234e2f2372e768ae3320c311b76ad6be.PNG

 

  Pokaż ukrytą zawartość

IMG_1740.thumb.PNG.808c1b535c010d5730f0f45d345b2597.PNG

 

  Ukryj zawartość

IMG_1741.thumb.PNG.de931910b7d769ef1337bc0cb8b0daa6.PNG

No tak, dobry pan Bezos wjeżdża na białym koniu i zapewnia wymarzone miejsca pracy biedakom.

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...