Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, Reaper napisał:

W Szkocji, i chyba calym UK, wszyscy chodza z bidonami, bo woda jest swietnej jakosci. W Polsce podobno tez, moi rodzice juz w ogole nie kupuja butelek, ale u tesciow mamy troche niewiadoma jakosc, bo oni maha wlasna studnie. Musimy zawiezc do jakiegos instytutu na zbadanie, a poki co - team plastikowa butelka :/

 

Ja jestem team Brita. Fill&Go w pracy (bo system z wodą gazowaną się ciągle pierdoli), i Marella w domu :) 

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, SZk napisał:

Jakby mi lali Muszynianke w pracy, to beczkowozem bym podjechal.

Ja musze do nich napisać, żeby wprowadzili takie baniaki pięciolitrowe, jak się wstawia do firm czy poczekalni. Brałbym od razu do domu. Bo przy moim zużyciu wody to widzę ile plastiku na to idzie bez sensu. A kranówka to jednak bueh, nawet jeśli nasza kaliska ma wszystkie certyfikaty i można dawać dzieciom do obiadku.

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Ja musze do nich napisać, żeby wprowadzili takie baniaki pięciolitrowe, jak się wstawia do firm czy poczekalni. Brałbym od razu do domu. Bo przy moim zużyciu wody to widzę ile plastiku na to idzie bez sensu. A kranówka to jednak bueh, nawet jeśli nasza kaliska ma wszystkie certyfikaty i można dawać dzieciom do obiadku.

jakbys potrzebowal list poparcia, to masz moj glos :) szanowalbym idee :)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Ja musze do nich napisać, żeby wprowadzili takie baniaki pięciolitrowe, jak się wstawia do firm czy poczekalni. Brałbym od razu do domu. Bo przy moim zużyciu wody to widzę ile plastiku na to idzie bez sensu. A kranówka to jednak bueh, nawet jeśli nasza kaliska ma wszystkie certyfikaty i można dawać dzieciom do obiadku.

Generalnie też ciągle plastik generowałem i najpierw zacząłem jakieś 5-litrowe baniaki kupować, ale przerzuciłem się na butelkę z filtrem. Fakt, że po miesiącu, czasem dwóch czuć już kranówę, ale to wtedy filtr do wymiany i cyk jedziemy dalej :D

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...