Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, schizzm napisał:

Ale obok CM-a najwięcej ciupałem w Ultimate Soccer Manager 98 (ograniczając się do tytułów PC-towych). :) 

Jaki to był doskonały tytuł. Ile ja się w to nagrałem, masakra. Bardzo mi się ta gra wtedy podobała.

Odnośnik do komentarza

Warszawo, nie ma ktoś znajomego z jakimś dostawczakiem? Poszukuję kogoś tak na 5-6h, kto by pomógł trochę rzeczy wynieś z chaty (m.in. uszkodzona pralka), a potem trzeba by to wywieźć m.in. do Grodziska. Ewentualnie może ktoś ma jakąś sprawdzoną firmę do przeprowadzek.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Perez napisał:

Warszawo, nie ma ktoś znajomego z jakimś dostawczakiem? Poszukuję kogoś tak na 5-6h, kto by pomógł trochę rzeczy wynieś z chaty (m.in. uszkodzona pralka), a potem trzeba by to wywieźć m.in. do Grodziska. Ewentualnie może ktoś ma jakąś sprawdzoną firmę do przeprowadzek.

musi być dostawczak? jak dużo tego masz? w takie berlingo się nie zmieści?

 

Znalezione obrazy dla zapytania berlingo stare

Odnośnik do komentarza

Pralka, bieznia i troche pudel z zabawkami do tesciow, po drodze na Wilanowie jest wysypisko, gdzie mam do oddania 8 opon. Jakos strasznie duzo nie ma, pewnie i Mazda bym to przewiozl, ale troche auta szkoda, a i krecenia wiecej, bo tam na pewno wszystkiego nie upchne. 

 

@Reaper a to daj namiar.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.12.2019 o 14:40, T-m napisał:

 

@klinsmann Ci zrobi za frytki :keke: 

 

tja...

 

W dniu 5.12.2019 o 14:43, wwosik napisał:

ja to mogę nawet i kebaba za to dorzucić. Ale najwyższy czas ruszyć z remontem, a od dwóch miesięcy próbujemy wymyślić, jak w ogóle mają meble w przyszłości stać...

no na kebabie to byś poszedł z torbami... znalazłeś wykonawcę? 

 

co do pomysłu z tymi przesłonami to mam coś takiego w korpu w kilku miejscach, co ciekawsze chowają się.... w ściane i ich nie widać, ale u Ciebie to raczej nie do zrobienia. takiego systemu nigdy nie stawiałem, nigdy nie rozkminiałem.... ale to raczej "prosty" temat. 

 

rozumiem, że nie oczekujesz 100% odcięcia akustyki od tv w tym "wydzielonym" pomieszczeniu ? 

Odnośnik do komentarza

Żodyn nie potrafi tak dać ciała jak ja, #żodyn. Zamówiłem teściowi laptopa bez napędu dvd, mimo że jest to na jego liście życzeń. A dlaczego? Ponieważ na zdjęciach w sklepie napęd był
Głupie pytanie, ale czy wie ktoś, czy w można bez naruszania gwarancji domontować napęd DVD do lapka w komputroniku?

Odnośnik do komentarza
Teraz, wojt3k napisał:

Żodyn nie potrafi tak dać ciała jak ja, #żodyn. Zamówiłem teściowi laptopa bez napędu dvd, mimo że jest to na jego liście życzeń. A dlaczego? Ponieważ na zdjęciach w sklepie napęd byłemoji53.png
Głupie pytanie, ale czy wie ktoś, czy w można bez naruszania gwarancji domontować napęd DVD do lapka w komputroniku? emoji20.png

A nie lepiej i szybciej oddać? Bo kupiłeś przez i internet? Poza tym, jeśli na zdjęciach miał napęd to jest podstawa żeby reklamować jako niezgodny z opisem.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, wojt3k napisał:

Żodyn nie potrafi tak dać ciała jak ja, #żodyn. Zamówiłem teściowi laptopa bez napędu dvd, mimo że jest to na jego liście życzeń. A dlaczego? Ponieważ na zdjęciach w sklepie napęd byłemoji53.png
Głupie pytanie, ale czy wie ktoś, czy w można bez naruszania gwarancji domontować napęd DVD do lapka w komputroniku? emoji20.png

Dokup dvd na USB i problem z głowy.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Scorpio napisał:

Dokup dvd na USB i problem z głowy.

Dokładnie. To jest bardzo tanie rozwiązanie, a DVD używa się naprawdę od wielkiego dzwonu.

1 godzinę temu, klinsmann napisał:

 

tja...

 

no na kebabie to byś poszedł z torbami... znalazłeś wykonawcę? 

 

co do pomysłu z tymi przesłonami to mam coś takiego w korpu w kilku miejscach, co ciekawsze chowają się.... w ściane i ich nie widać, ale u Ciebie to raczej nie do zrobienia. takiego systemu nigdy nie stawiałem, nigdy nie rozkminiałem.... ale to raczej "prosty" temat. 

 

rozumiem, że nie oczekujesz 100% odcięcia akustyki od tv w tym "wydzielonym" pomieszczeniu ? 

na razie znalazłem ledwie jedną firmę, która mi nie powiedziała od razu "nie". Nie oczekuję całkowitego odcięcia, chodzi o zasłonięcie. Może po prostu zainstaluję duuużą zasłonę :P

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, Perez napisał:

Warszawo, nie ma ktoś znajomego z jakimś dostawczakiem? Poszukuję kogoś tak na 5-6h, kto by pomógł trochę rzeczy wynieś z chaty (m.in. uszkodzona pralka), a potem trzeba by to wywieźć m.in. do Grodziska. Ewentualnie może ktoś ma jakąś sprawdzoną firmę do przeprowadzek.

To na dzisiaj było? Jeśli nie, to mogę spróbować coś z firmy zorganizować. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...