Skocz do zawartości

Pięć - sześć - cztery, szepcze Marynia numery, układając kolejne szydery (wzbudzając podziw nieszczery)


Feanor

Wybierz mądrze  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Śmialiście się z mojej Dacii, a tymczasem od 2014 roku nie wymieniałem w niej absolutnie nic poza rzeczami eksploatacyjnymi. Wszystko jest tip-top. Teraz ja śmieję się z was, a szczególnie z tych, co polecali zamiast Dacii z salonu brać jakiegoś niemieckiego grata.

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
17 minut temu, kolek23 napisał:

 

MB, C220, W204, 2009.

Tak szybko dopadl Cie kryzys wieku sredniego? :/ 

4 minuty temu, Vami napisał:

Śmialiście się z mojej Dacii, a tymczasem od 2014 roku nie wymieniałem w niej absolutnie nic poza rzeczami eksploatacyjnymi. Wszystko jest tip-top. Teraz ja śmieję się z was, a szczególnie z tych, co polecali zamiast Dacii z salonu brać jakiegoś niemieckiego grata.

Ile nia zrobiles km?

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Vami napisał:

Śmialiście się z mojej Dacii, a tymczasem od 2014 roku nie wymieniałem w niej absolutnie nic poza rzeczami eksploatacyjnymi. Wszystko jest tip-top. Teraz ja śmieję się z was, a szczególnie z tych, co polecali zamiast Dacii z salonu brać jakiegoś niemieckiego grata.

to chyba zalezy od wielu czynnikow (plus moze masz po prostu farta) bo kumpel z roboty kupil sobie nowa Duster z salonu i kurwi na nia na lewo i prawo :-k

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o samochody, to nic śmieszniejszego dziś nie zobaczycie

 

 

Popularny moto jutuber postanowił zostać sprzedawcą aut używanych i na początek zaoferował ludziom prawdziwą perełkę – Octavię jedynkę z 1.9 TDI za jedyne 16 tysięcy złotych xD

 

Zabawne są dwie rzeczy:

1. Ktoś to pewnie kupi

2. Komentarze, które chwalą tego gościa za "bardzo ładne ogłoszenie"

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
18 minutes ago, Scorpio said:

Tak szybko dopadl Cie kryzys wieku sredniego? :/ 

 

Dafuq :D ? Bardzo dobre i wygodne auto, tylko.... pieniądzożerne jak coś jebnie :P Ogólnie to nawet nie mam na co marudzić, bo w układzie hamulcowym jeszcze nic nie robiłem, pierwsze naprawy, a w zawieszeniu miałem wymienione 2 elementy w przeciągu 3 lat, gdzie jeden tuż po zakupie. Tylko mi się teraz skumulowało i to jeszcze przed świętami :P 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Hajd napisał:

Jeśli chodzi o samochody, to nic śmieszniejszego dziś nie zobaczycie

 

 

Popularny moto jutuber postanowił zostać sprzedawcą aut używanych i na początek zaoferował ludziom prawdziwą perełkę – Octavię jedynkę z 1.9 TDI za jedyne 16 tysięcy złotych xD

 

Zabawne są dwie rzeczy:

1. Ktoś to pewnie kupi

2. Komentarze, które chwalą tego gościa za "bardzo ładne ogłoszenie"

 

 

Wczoraj to widziałem jak mój znajomy komentował. Poza ceną co tu śmieszne?

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Vami napisał:

Śmialiście się z mojej Dacii, a tymczasem od 2014 roku nie wymieniałem w niej absolutnie nic poza rzeczami eksploatacyjnymi. Wszystko jest tip-top. Teraz ja śmieję się z was, a szczególnie z tych, co polecali zamiast Dacii z salonu brać jakiegoś niemieckiego grata.

 

glupcze-za-tyle-to-bys-mial-5-letnia-marke-premium-samochodu-auta-typowy-polak-nosacz-malpa.jpg

 

@jmk no poza ceną to nic

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
26 minutes ago, Vami said:

Śmialiście się z mojej Dacii, a tymczasem od 2014 roku nie wymieniałem w niej absolutnie nic poza rzeczami eksploatacyjnymi. Wszystko jest tip-top. Teraz ja śmieję się z was, a szczególnie z tych, co polecali zamiast Dacii z salonu brać jakiegoś niemieckiego grata.

 

Nową kupiłeś?

 

Ogólnie ja do Dacii nic nie mam, jeździłem Dusterem po Francji i oprócz zjebanej nawigacji nie miałem się do czego przyczepić. Ot bezpłciowe wozidło z punktu A do punktu B :)

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kolek23 napisał:

 

Dafuq :D ? Bardzo dobre i wygodne auto, tylko.... pieniądzożerne jak coś jebnie :P Ogólnie to nawet nie mam na co marudzić, bo w układzie hamulcowym jeszcze nic nie robiłem, pierwsze naprawy, a w zawieszeniu miałem wymienione 2 elementy w przeciągu 3 lat, gdzie jeden tuż po zakupie. Tylko mi się teraz skumulowało i to jeszcze przed świętami :P 

Ja nie mowie ze nie dobre i nie wygodne, ale Mercedesa zazwyczaj kupuja wąsaci panowie z brzuszkiem a nie ludzie na dorobku ;) 

Odnośnik do komentarza

ja mialem okazje chwile pojezdzic Dusterem z wypozyczalni po Hiszpanii i niby nie bylo tragedii, ale wszystko takie ordynarnie plastikowe, ze potem z przyjemnoscia przesiadlem sie do mojej 12-letniej laguny :D

 

ale z dwojga zlego Duster i tak byl lepszy od Fiata 500x, ktorym musielismy podrozowac w piatke :D

Odnośnik do komentarza
Teraz, Scorpio napisał:

Ja nie mowie ze nie dobre i nie wygodne, ale Mercedesa zazwyczaj kupuja wąsaci panowie z brzuszkiem a nie ludzie na dorobku ;) 

chyba niekoniecznie, bo dwoch moich kumpli (ok 32-35 lat) z roboty wzielo w leasing teraz merce - jeden wzial CLA, a drugi wzial nowa A-klase

Odnośnik do komentarza
15 minutes ago, Scorpio said:

Ja nie mowie ze nie dobre i nie wygodne, ale Mercedesa zazwyczaj kupuja wąsaci panowie z brzuszkiem a nie ludzie na dorobku ;) 

 

A BeeMki tylko dresy :P Chciałem to, albo BMW, wygrał egzemplarz i miękkość zawieszenia. To teraz wymieniam :keke:

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...