Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reaper napisał:

Tyle już lat walczę z technologią... a dopiero po 30 minutach spróbowałem najbardziej oczywistej rzeczy czyli odłączenie i podłączenie z powrotem drukarki do prądu :roll: Jakoś zasugerowałem się, że wczoraj wieczorem teściu coś drukował...

IT Crowd wiecznie żywy :)

  • Lubię! 1
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, me_who napisał:

A pomyśl, jak masz jedno urządzenie na 10 osób, drukujesz coś seryjnie, a ktoś ci się wpierdoli z jakimś wydrukiem (u mnie baby z kadr namiętnie drukują....maile :picard: ) i potem musisz przejrzeć 100 stron wydruku, bo pani Zosi zniknął wydrukowany mail.

Serio, mam obawienia, że kiedyś wylecę dyscyplinarnie z roboty, bo w końcu komuś naubliżam przez tę drukarkę, naprawdę muszę się gryźć w język żeby czegoś nie palnąć. A zasadniczo jestem niespotykanie spokojny człowiek, potwierdzi to każdy, kto ze mną grał np. na konsoli :)

:kekeke:

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, jmk napisał:

W sumie to chyba problemem jest Windows :keke: bo to o połączenie drukarki z system chodzi, może protokół czy coś, że to się tak jebie od najmłodszych laaat....

Napisz se sam sterownik do drukarki, a nie narzekasz :keke: nie uczyli Was na studiach asemblera? :P 

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Misiek napisał:

Napisz se sam sterownik do drukarki, a nie narzekasz :keke: nie uczyli Was na studiach asemblera? :P 

 

Sterowników jak mrówków ;)  A to PS działa lepiej, ale wolniej, ale PCL szybszy, ale się zawiesza przy broszurach -.- I tak chyba najlepsze doświadczenia mam z HP.

 

Nie było assemblera ?

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Jahu napisał:

To i tak za dużo o 5 ?

O właśnie, Jasiu, jak Ty oceniasz te niedziele niehandlowe? Zadowolony jesteś? Nie dotknęły Cię np. mniejszym wynagrodzeniem czy dłuższymi godzinami pracy w inne dni?

 

A w innym, lecz podobnym temacie - jak pełne jadu muszą być biura TVP tojaniewiem :roll: 

 

 

Odnośnik do komentarza

A propos handlowych niedziel, to wczoraj miałem chwilę kaprysu i wdałem się w dyskusję w tym temacie z jakimiś randomowymi ludźmi w necie. I bardzo zabawne jest, jak ktoś napisał: no i dobrze, ja się ciesze, po czym wylała się cała lawina pomyj i obraźliwych sformułowań do tej babki. Najlepsze argumenty były: "my ciężko pracujemy, a w sobotę parkingi są zawalone, więc musimy robić w niedzielę. Najwyższy czas, żeby ktoś uszanował naszą wolnośc". oraz "wielu studentów straciło możliwość dorobienia sobie kasy przez to, że w niedziele nie można pracować" :kekeke: 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gacek napisał:

AFAIR cena kasy automatycznej w Żabce to ma być 50k (planowali chyba połowę 2020, ale mogą mieć lekką obsuwę), które finansowa spółka Żabki oferuje franczyzobiorcom w leasing. Jak szybko mu się to zwróci, w porównaniu do kosztu pracownika/ów, który stanie się zbędny po takiej inwestycji?

Dowód anegdotyczny here, ale w tych wszystkich Teskach i Carrefourach przy automatycznych kasach są zawsze przynajmniej 2 osoby do obsługi i pomocy.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Reaper napisał:

O właśnie, Jasiu, jak Ty oceniasz te niedziele niehandlowe? Zadowolony jesteś? Nie dotknęły Cię np. mniejszym wynagrodzeniem czy dłuższymi godzinami pracy w inne dni?

 

A w innym, lecz podobnym temacie - jak pełne jadu muszą być biura TVP tojaniewiem :roll: 

 

 

U mnie to jest wszystko jedno bo i tak stawka godzinowa a w niedziele otwarte jest od 11 do 18 a dłużej nie można pracować w tygodniu bo to jednak ekskluzywna galeria a nie jakieś inne sieciówki ?więc tylko 3 godziny pracy mniej. Więc czy handlowa czy nie i tak niedziela czy weekend zjebany ?

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...