Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby się komuś nudziło, to 6 minut moich CS-owych wypocin z ostatniego tygodnia :P Nie przebierane, wrzucone praktycznie wszystko. od 

 

Uważam, że jak na Silvera II to nieźle gram :kekeke:  Chętnie bym wrócił wyżej, ale już tak utknąłem i nic nie rusza do góry :keke: Widzę kilka błędów, które cały czas robię (pistoletem napierdalam byle szybciej zamiast przycelować w łeb, rzucam się za szybko na podniesioną broń zamiast rozejrzeć się czy jest bezpiecznie, moje spraye też do poprawy, bo kilka tych fragów na dużym farcie i nadal zbyt szybko przeładowuję broń).

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, me_who napisał:

Uuuu, neofita alert :>

W sumie to moją pierwszą konsolą było przerobione PS One, a potem długo, długo nic i dopiero Xbox 360, ale tam grałem głównie w kolejne NBA 2K. Potem wpadło PS3, PS4, PS Vita i dopiero teraz Xbox One X, więc w sumie nadal więcej mam ze stajni Sony :P

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Brudinho napisał:

@jmk gdzie najtańszy xbox? 

 

 

S czy X?

W ogóle jakoś tak trafiłem na swojego bloga sprzed 10 lat na cmrev i tam na koniec jednego wpisu napisałem coś w stylu "nuta do czytania: Evanescence - My Immortal". I w tym czasie jak to teraz czytałem to leciało to w radiu o-O

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Hajd napisał:

Swoją drogą czy nie istnieje jakiś przepis, że nie można tworzyć zbiórek na zapłatę grzywny/innej kary finansowej?

Grzywien -tak. Ale Michalkiewicz ma płacić zadośćuczynienie za krzywdę na podstawie wyroku cywilnego, więc może sobie robić zrzutkę afair.

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, me_who napisał:

Zara Czorny Piontek, poczekaj.

I przestań mi się kłaniać po zakupie.


jak na passie dodali z miejsca Battle Chasers, Gears 5 czy Outer Worlds, a z poślizgiem HALO, Kingdom Come, Subnauticę czy MGS 2/3 HD to nie ma opcji, Pass jest najwspanialszą ofertą na rynku. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 15.11.2019 o 17:17, kolek23 napisał:

 

Pytanie pomocnicze: w jakim wieku są dzieci? Dawaj, opowiadaj :D

 

W dniu 15.11.2019 o 16:44, Reaper napisał:

Dawaj, ja zawsze chetnie slucham o tym :)

 

Dzień Dobry

 

Przepraszam,  ze dopiero dziś, ale ostatnio mamy z żoną pewne nieciekawe sprawy rodzinne na głowie.

 

Odnośnie dzieci i ich świadomości internetowej to ogólnie synek ma prawie 11 lat, a córeczka w przyszłym tygodniu kończy 9.

 

Pomijam już fakt, że oboje mają konta instagramowe, które obsługują sprawniej niż ja swoje,

nie znam zapewne połowy funkcji do wykorzystania :). Ostatnio musieliśmy z żoną się podszkolić

z wiedzy o Slendermanie, bo oboje bardzo lubią tę postać. Co ciekawe oni trzymają się wersji,  że Slenderman

chroni dzieci przed złem, bo dominuje z kolei wersja, że postać ta wabi i porywa dzieciaki :).

Ogólnie córeczka jest grzeczniejsza, uwielbia słuchać muzyki, ale ostatnio przyszła do nas, że chciałaby obejrzeć "Annabelle",

bo znalazła na necie informacje o tej lalce i zdjęcia i nie rozumie, jak taka lalka może być straszna :).

 

Jeśli chodzi o synka to w domu ciągle słyszymy coś o Andrzeju Kaktusie, w sumie oboje oglądają dość dużo

youtuberów minecraftowych (u córeczki Vito i Bella to już obeznany status), ale on po prostu jest fanem horrorów,

pisze nawet własne książki-horrory (oczywiście na miarę swoich możliwości), ma naprawdę bujną wyobraźnię .

Niedawno mieliśmy rozmowę w szkole z wychowawczynią o jednej takiej książce bo wziął ją do szkoły pochwalić się pani ze świetlicy...

pani ze świetlicy nie była zadowolona :keke:

 

Jedna też z fajniejszych akcji - przychodzi synek do nas i pyta kiedy będzie już w tv "To 2", bo chciałby wreszcie wiedzieć

jaki był dalszy ciąg... oczywiście awantura dlaczego to obejrzał, że to film nie dla niego, a on na to, że to przecież śmieszne było :)

 

Ale i tak dla mnie najśmieszniejsze jest to, że przez niego zacząłem pogrywać w Fortnite :keke:

Tyle mi o tym opowiadał i rzeczywiście fajna gierka :)

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Brudinho napisał:

@jmk gdzie najtańszy xbox? 

 

Ustaw sobie alert w apce peppera i czekaj na amazona jak rzuci nowe promo. Ja kupiłem w tej okazji https://www.pepper.pl/promocje/xbox-one-x-gears-5-bundle-z-amazonde-200714 

 

A jeszcze w sumie mogę sprzedać ten kod na Gearsy bo i tak są w plusie, w game passie.

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, jmk napisał:

W mojej wizji bus pas ma za zadanie bardzo szybkie i sprawne poruszanie się komunikacją miejską, aby to był argument przeciwko jeździe samochodem do centrum.  Stąd wpuszczanie tam samochodów prywatnych kłóci się z tą wizją. Nawet, jeśli będzie ich niewiele to dalej nie przemawia za poruszaniem się po centrum komunikacją.

Buspasy to obecnie po prostu marnowanie przestrzeni ulicznej i pogłębianie paraliżu komunikacyjnego miasta. Na przykładzie Krakowa - Aleje Trzech Wieszczy. Były 3 prawie zawsze zakorkowane w godzinach szczytu pasy, 1 zabrali na buspas i obecnie przejazd 4-5 km. Alejami potrafi trwać prawie 2 godziny. Natomiast buspas stoi praktycznie pusty, bo raz na 3-4 minuty przejedzie tamtędy autobus. Każdy krok, który spowoduje zmniejszenie tej dysproporcji, a co za tym idzie udrożnienie tych dwóch pasów kosztem buspasa, z którego korzysta się za mało jest dobry, bo kierowcy z tych dwóch pasów skorzystają na tym bardziej, niż stracą użytkownicy buspasa. Aczkolwiek ja ogólnie jestem przeciwny takiemu dzieleniu grup społecznych na równych i równiejszych i nadawania przywilejów jednym kosztem drugich. 

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Man_iac napisał:

Buspasy to obecnie po prostu marnowanie przestrzeni ulicznej i pogłębianie paraliżu komunikacyjnego miasta. Na przykładzie Krakowa - Aleje Trzech Wieszczy. Były 3 prawie zawsze zakorkowane w godzinach szczytu pasy, 1 zabrali na buspas i obecnie przejazd 4-5 km. Alejami potrafi trwać prawie 2 godziny. Natomiast buspas stoi praktycznie pusty, bo raz na 3-4 minuty przejedzie tamtędy autobus. Każdy krok, który spowoduje zmniejszenie tej dysproporcji, a co za tym idzie udrożnienie tych dwóch pasów kosztem buspasa, z którego korzysta się za mało jest dobry, bo kierowcy z tych dwóch pasów skorzystają na tym bardziej, niż stracą użytkownicy buspasa. Aczkolwiek ja ogólnie jestem przeciwny takiemu dzieleniu grup społecznych na równych i równiejszych i nadawania przywilejów jednym kosztem drugich. 

jeżeli dobrze kojarzę która to droga.... to zamiast bus pasa powinni ogarnąć tramwaje... czy tam jest torowisko? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Jakby się komuś nudziło, to 6 minut moich CS-owych wypocin z ostatniego tygodnia :P Nie przebierane, wrzucone praktycznie wszystko. od 

 

Uważam, że jak na Silvera II to nieźle gram :kekeke:  Chętnie bym wrócił wyżej, ale już tak utknąłem i nic nie rusza do góry :keke: Widzę kilka błędów, które cały czas robię (pistoletem napierdalam byle szybciej zamiast przycelować w łeb, rzucam się za szybko na podniesioną broń zamiast rozejrzeć się czy jest bezpiecznie, moje spraye też do poprawy, bo kilka tych fragów na dużym farcie i nadal zbyt szybko przeładowuję broń).

E tam, niektóre kille epickie. Jakby się komuś nudziło przez dwie minuty to mój clutch jeden na czterech, gdzie wygrałem przegraną rundę (przy stanie 2-9 :keke: ostatecznie przegrana 11-16) w sumie to sejwować szedłem do aparatów, Ale zorientowałem się, że czas się kończy, przeciwnicy bomby nie podłożyli i są tuż obok. No i takie rzeczy to chyba tylko level Silver 2 ?

 

 

 

Nagrywane telefonem, sorry. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, klinsmann napisał:

jeżeli dobrze kojarzę która to droga.... to zamiast bus pasa powinni ogarnąć tramwaje... czy tam jest torowisko? 

Aleje Trzech Wieszczy mówi się o ciągu Alei Mickiewicza, Krasińskiego i Słowackiego. Torowiska tam nie ma i byłoby praktycznie niemożliwe zbudowanie go (jest pas Zieleni przez fragment tej trasy, ale z jednej strony estakada i nawet gdyby jakoś tamtędy przeprowadzić torowisko, to dalej jest zbyt duże zagęszczenie, a z drugiej most - również zbyt wąski na tory. 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...