Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, demrenfaris napisał:

Nie muszę, jako dziecko wpadłem do kociołka z syropem

 

A syrop nazywal sie mefedron ;). 

 

O matko, co za straszna faza "cos bym kupil". Juz sie z tego (troche) wyleczylem, ale ostatnio... A to One Plus 7 Pro (lub ogolnoe wiekszy tel), a to oiSwitch, a to jakis nowy tv, ale tak ze 65 cali. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Perez napisał:

O matko, co za straszna faza "cos bym kupil". Juz sie z tego (troche) wyleczylem, ale ostatnio... A to One Plus 7 Pro (lub ogolnoe wiekszy tel), a to oiSwitch, a to jakis nowy tv, ale tak ze 65 cali. 

nic mi nie mów :roll: daj znać jak już się na coś zdecydujesz, to może się dołączę do zakupu :)

Odnośnik do komentarza

Jebane wygrywy! A @klinsmann bezrobotny! Pamietaj Smeciu, zawsze Cie przegarne, tylko zostaw w spokoju moje kciuki, bo nie zagram na moim nowy PS4 Pro na 65 4K, na ktore popatrzysz! ;). 

 

No bo nawet Szafranski mowi, zeby sobie cos kupic. A ja w tym roku nie kupilem nic, no poza wymiana sprzegla w Mazdzie :D. Ten sam tv, ten sam tel, nawet gier nie kupuje, bo jest symdrom "kurcze, moze dzialka, moze dom, po co wydawac".

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Perez napisał:

Jebane wygrywy! A @klinsmann bezrobotny! Pamietaj Smeciu, zawsze Cie przegarne, tylko zostaw w spokoju moje kciuki, bo nie zagram na moim nowy PS4 Pro na 65 4K, na ktore popatrzysz! ;). 

 

No bo nawet Szafranski mowi, zeby sobie cos kupic. A ja w tym roku nie kupilem nic, no poza wymiana sprzegla w Mazdzie :D. Ten sam tv, ten sam tel, nawet gier nie kupuje, bo jest symdrom "kurcze, moze dzialka, moze dom, po co wydawac".

 

Kiedys sobie podziekujesz ;)

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...