Skocz do zawartości

Marynia zabiera na następny wyjazd na mecz 563 użytkowników forumka


lad

Gdzie Marynia pojedzie następnym razem?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś piwko wpadło i naszła chęć na forumka..

 

Sam nie wiem od czego zacząć.. 
TV Samsung użytkuje od 8 lat - be z zastrzeżeń, Smart działa i wszystko śmiga
brak kredytu
dom jest, działka też (od rodziców więc koszty mniejsze)
lapek co dopiero kupiony
plejka czekam jak syn dorośnie ;)

 

tak  w skrócie..

 

a tak w ogóle to hej :)

 

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Ingenting napisał:

Miałem dzisiaj akcję znicz w Radomiu. Początkowo myślałem, że typ będzie skręcał w prawo, ale nie wiem co on chciał odjebać. ?

Nie lubię tego ronda. W tę stronę to jeszcze normalnie, ale w drugą, to trzeba prawym pasem jechac tak jakby w lewo, bo zjazd normalnie będący na wprost jest przesunięty w lewo. Zawsze konfuzja :keke: 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Counter napisał:

No widzisz, a obecnie Samsung ma najpłynniej działającego Smarta. ;) Już od modelu z 7 serii działa to świetnie. Prawda taka, że wszystkie kilkuletnie telewizory mają problemy z działaniem smarta. Mam 3 letniego LG , na którym to działa tak fatalnie, że zarzuciłem pomysł korzystania z internetu po miesiącu. Samsung też miał swoje bolączki parę lat temu, Androidy do dzisiaj potrafią świrować, ale wraz z nową aktualką jest ponoć lepiej. 

No widzisz. Ja mam serię 6, gdzie jest gówno Samsunga a nie Android. I kolejne aplikacje zostały z niego wycofane, które na początku były, jak Skype czy Youtube.

3 godziny temu, kolek23 napisał:

moj TV to 32" Sharp, kupiony w... 2014, specjalnie bralem bez Smart TV, bo bylo gowniane wtedy :) w tej chwili brakuje mi tylko wysylania obrazu z telefonu czy tabletu na TV, ale nie chce mi sie szukac nowego :) siedze blisko, wiec mi wystarcza taki rozmiar :)

Chromecast za 200 zł i na grzyba Ci taka funkcjonalość w tv wtedy.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, wwosik said:

No widzisz. Ja mam serię 6, gdzie jest gówno Samsunga a nie Android. I kolejne aplikacje zostały z niego wycofane, które na początku były, jak Skype czy Youtube.

Chromecast za 200 zł i na grzyba Ci taka funkcjonalość w tv wtedy.

 

Już @Counter o tym pisał, nauczyli się ;)

 

No dlatego ja nie zamierzam wymieniać TV, dobrze mi bez Smarta ;) dzisiaj zauważyłem, że przeglądarka w PS4 odtwarza streamy NFLowe :jupi: oficjalnie nie potrzebuję laptopa :D

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Reaper napisał:

Aaa to sorry, byłem przekonany, że jest dużo mniejszy :-k No z TV to trudny temat, bo jak działa, to nie ma za bardzo powodu, żeby się go pozbywać :D 

No jak nie? :D Ja kupiłem swoją Bravie 55' 4k w zeszłym roku, przed mistrzostwami świata, a już bym najchętniej kupił nowa 65' bo tamta już za mała :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Scorpio napisał:

No jak nie? :D Ja kupiłem swoją Bravie 55' 4k w zeszłym roku, przed mistrzostwami świata, a już bym najchętniej kupił nowa 65' bo tamta już za mała :D

Ja konsultuję wszystkie duże wydatki z żoną, no więc jaki powód miałbym mieć do zrobienia takiej wymiany? :kekeke:

 

11 minut temu, jmk napisał:

Użytkownik CMF 35+

nie rozumiem

Odnośnik do komentarza

Ja to kompletnie nie mam potrzeby zakupu czegokolwiek. Mam świadomość, że będę się jarał czymś góra miesiąc. Spoko, że ogarnąłem tiwika bo jednak Netflix na laptopie to wchuj niewygodna sprawa, a i PS4 ma na czym hulać. W sumie teraz to bym sobie kupił grzałkę do sous vide :-k

 

O, właśnie. Gdybym miał nadmiar hajsu to bym pewnie kupował masę rzeczy do kuchni, inna sprawa że moja już się robi za mała, a kupować mieszkania na razie nie chce :keke:

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...