Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, Pulek napisał:

kto u nas z forumka gra w Rimworld? na pewno @z0nk, ktoś jeszcze?

 

włączyłem wczoraj na chwilę, jakoś o 15, to wstałem od biurka o 21 :roll:

Wczoraj na kacu uruchomiłem to 14, skończyłem o 23 (z przerwami na jedzenie, kupę i pójscie po piwo :keke: ). Znowu zbyt satysfakcjonująca rozgrywka mi się zrobiła

Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, Gabe napisał:

 

Romelu Lukaku udziela wywiadu po włosku. Po dwóch miesiącach we Włoszech.

 

On ma talent do języków, zna angielski, portugalski, francuski, hiszpański i niderlandzki. A włoskiego się zaczął uczyć przed ogłoszeniem Conte więc kapkę dłużej niż dwa miesiące. Niemniej jednak - imponujące.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Kuchar napisał:

Ja grałem. Na szczęście teraz mam przerwę, bo łapałem się na spędzaniu podobnej ilości czasu przy grze co Ty.

 

18 minut temu, z0nk napisał:

Wczoraj na kacu uruchomiłem to 14, skończyłem o 23 (z przerwami na jedzenie, kupę i pójscie po piwo :keke: ). Znowu zbyt satysfakcjonująca rozgrywka mi się zrobiła

 

Masakra, tylko jeszcze musicie wziąć poprawkę, że ja w to wcześniej grałem godzinę, później pojechałem w góry, a jak wróciłem do przepadłem na amen.

 

Jakieś fajne, konkretne działające mody polecacie? Ja gram bez i jest spoko, wolałbym ich ogólnie unikać, ale może są jakieś absolutnie MUST HAVE?

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Seju napisał:

A dokad lecicie? 

Przypuszczalnie polecimy do Singapuru, a wrocimy z Seulu, bo tam sa bezposrednie loty z Warszawy. Tylko dopiero ogarnalem, ze w Singapurze w styczniu to moze i jest goraco, ale w Seulu jest 0 stopni :keke: wiec nie wiem czy moze jednak nie zostaniemy w tych poludniowych klimatach. Po drodze poki co myslalem o Penang i Tajwanie.

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

On ma talent do języków, zna angielski, portugalski, francuski, hiszpański i niderlandzki. A włoskiego się zaczął uczyć przed ogłoszeniem Conte więc kapkę dłużej niż dwa miesiące. Niemniej jednak - imponujące.

 

No i jako francuskiemu native'owi (?) o wiele łatwiej mu się nauczyć innego romańskiego języka, tym bardziej jeśli to jest czwarty romański język, który poznał :P

I fajnie że łamie stereotyp tępego, leniwego czarnego.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Pulek napisał:

Jakieś fajne, konkretne działające mody polecacie? Ja gram bez i jest spoko, wolałbym ich ogólnie unikać, ale może są jakieś absolutnie MUST HAVE?

Mam około 100 modów :keke: i nie wyobrażam sobie powrotu do vanilli, z nimi ta gra staje się pełniejsza. A najważniejsze hmmm

- dubs bad hygiene - jak się domyślasz dodaje higienę. Prysznice, toalety, ścieki itp.

- alpha animals - wincyyy zwierząt

- dinosauria - life always finds the way

- simple sidearms - pawn może nosić dwie bronie i spokojnie je zmieniać, co dodaje trochę realizmu i wygody

- psychology - większa głębia pionków i ich zachowań bazująca na sporej liczbie cech dodanych w tym modzie

- rim hud - lepszy panel pionka

- rim of magic - uwielbiam ten mod, chociaż czasem zdarzało się, że ai wysadzało mi kulą ognia jakiegoś pawna

- rbse - więcej protez i tych zaawansowanych i zmian w tych prostych

 

To parę, które od razu wpadło mi do glowy, ale modów jest duuuuuuuuuuuuużo więcej. Bronie, rasy, cała seria modów z uniwersum lovecrafta ;]

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wszystkie dotychczas uzyskane informacje na temat Lukaku - wyjście z biedy, niesamowita troska o matkę, ciężka praca, znajomość języków - stwarzają wrażenie, że to niewiarygodnie fajny gość i wzór dla młodych piłkarzy. Nie wiem, na ile te historie są prawdziwe ani czy tam się nie kryje coś innego, ale nie znam drugiej postaci ze świata piłki z taką historią.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Reaper napisał:

Przypuszczalnie polecimy do Singapuru, a wrocimy z Seulu, bo tam sa bezposrednie loty z Warszawy. Tylko dopiero ogarnalem, ze w Singapurze w styczniu to moze i jest goraco, ale w Seulu jest 0 stopni :keke: wiec nie wiem czy moze jednak nie zostaniemy w tych poludniowych klimatach. Po drodze poki co myslalem o Penang i Tajwanie.

 

Sprzedaj lepę Peterowi Limowi, żeby się ogarnął.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, z0nk napisał:

Mam około 100 modów :keke: i nie wyobrażam sobie powrotu do vanilli, z nimi ta gra staje się pełniejsza. A najważniejsze hmmm

- dubs bad hygiene - jak się domyślasz dodaje higienę. Prysznice, toalety, ścieki itp.

- alpha animals - wincyyy zwierząt

- dinosauria - life always finds the way

- simple sidearms - pawn może nosić dwie bronie i spokojnie je zmieniać, co dodaje trochę realizmu i wygody

- psychology - większa głębia pionków i ich zachowań bazująca na sporej liczbie cech dodanych w tym modzie

- rim hud - lepszy panel pionka

- rim of magic - uwielbiam ten mod, chociaż czasem zdarzało się, że ai wysadzało mi kulą ognia jakiegoś pawna

- rbse - więcej protez i tych zaawansowanych i zmian w tych prostych

 

To parę, które od razu wpadło mi do glowy, ale modów jest duuuuuuuuuuuuużo więcej. Bronie, rasy, cała seria modów z uniwersum lovecrafta ;]

Spoko, dzięki! Ja będę poszukiwał tylko takich, które są hmmm całkiem realistyczne. To z higieną jak najbardziej ok

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ajerkoniak napisał:

Do tego na pewno mierzył się z różnymi reakcjami na jego robiącą wrażenie fizjonomię. Ile on miał wzrostu jak był w Anderlechcie? Ponad 180cm jako 16latek? Wątpię by nie spotkał się z przezwiskami i wyśmiewaniem.

Eee tam, raczej wszyscy się go bali, to nie jest casus pokraki Croucha, który w tym wideo opowiadał o swoich przejściach (wzruszające swoją drogą), ale potężnego murzyna. Ja bym się z takiego nie śmiał ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...