Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, Brudinho napisał:

 

Dzień dobry Wojciechu. Co się stało się? 

Już mi się tu nie chce siedzieć :)

 

Poza tym miałem wczoraj się wcześnie położyć spać, żeby odespać. Ale jak wracałem do sklepu to zobaczyłem, że wszyscy siedzą w barze hotelowym. I że na gin z tonikiem jest 50% zniżki... Dzisiejszy poranek nie był dobrym porankiem.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wwosik napisał:

Już mi się tu nie chce siedzieć :)

 

Poza tym miałem wczoraj się wcześnie położyć spać, żeby odespać. Ale jak wracałem do sklepu to zobaczyłem, że wszyscy siedzą w barze hotelowym. I że na gin z tonikiem jest 50% zniżki... Dzisiejszy poranek nie był dobrym porankiem.

Zawsze mogłeś zacząć dzień jak ja - od lawety po spaleniu się sprzęgła. :)

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Akurat ten argument PO jest słaby bo system ustalający wysokość składki ZUS przedsiębiorcy jest taki sam jak był również za czasów PO - podstawa składki wynosi 60% przeciętnego wynagrodzenia. Czyli rośnie wynagrodzenie przeciętne to i rosną składki. A narzekanie, że przedsiębiorcy płacą wysokie składki ZUS jest śmieszne, bo pracownik który zarabia więcej niż 60% przeciętnego wynagrodzenia płaci wyższe składki.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

No i koleś ma rację, Twój post był z dupy, bo przecież napisali tam:

 

 

Cytat

 

Składka ZUS dla przedsiębiorców w ciągu ostatnich 4 lat wzrosła aż o... 400 zł! Tak państwo "zachęca" dziś Polaków do przedsiębiorczości.

Dobra zmiana?

 

 

Chyba, że piszą z przyszłości ;)

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, jmk napisał:

Będziesz głosował na lewicę? ;)

Musiałbym solidniej poczytać ich program, a nie chce mi się :) 

Póki co ograniczam się tylko do przeglądania jak odpowiadali na pytania w tych testach.

 

Generalnie gdzieś mi tam po głowie zaczęło to nawet chodzić :-k 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, jmk napisał:

No i koleś ma rację, Twój post był z dupy, bo przecież napisali tam:

 

 

 

Chyba, że piszą z przyszłości ;)

 

Ale ja tego nie neguje. Ale jesli ktos zadal sobie trud zeby to obalic i porownac do wzrostow pensji minimalnej itd to moglby wspomniec o tym jaki bedzie ZUS za 3 miesiace, a nie kompletnie to zignorowac. Bo tak jak napisalem, post KO wprowadza w blad, ale z drugiej strony ta sytuacja bedzie prawdziwa za 3 miesiace, wiec wypieranie tej prawdy i krzyczenie jak to klamia w zywe oczy to jest ten fanatyzm, ktory zostal mi zarzucony ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...