Skocz do zawartości

Marynia odrzuca 561 normików na Tinderze w poszukiwaniu CHADA


Reaper

Kogo kobiety szukają na Tinderze?  

51 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mauro napisał:

A jak z ta biedą Lukaku? Ojciec porzucił rodzinę, czy jak? grał w lidze belgiskiej. Zawodowy piłkarz to chyba biedy tam nie klepie, nawet jak to były lata 90-te.

Czytałem wypowiedzi Lukaku, że wychowywała go samotna matka i czasem nie stać ich było na jedzenie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mhhhm, właśnie zapelniam treścią kolejny rozdział książki o moim życiu w Hiszpanii, tym razem na temat służby zdrowia :)

 

Tydzień temu na tym pogotowiu mnie zabandazowali i unieruchomili nogę, lekarz dał mi kartkę, że mam się za tydzień udać do kliniki w innej części miasta na kontrolę, bo wypadek był w metrze, a metro ma z tą klinika umowę i tam mam być sprawdzony. No to dziś się tam udałem :).

 

50 minut podróży w jedną stronę, dojechałem na miejsce, na kartce od lekarza miałem napisana tylko nazwę kliniki i godzinę, na którą mam się zjawić. To idę do informacji zapytać, gdzie mam się udać. A ci tak samo nie wiedzą jak ja :D:roll: Pani dzwoni po dwóch oddziałach - pogotowiu i wypadkach drogowych, ale tam nic o mnie nie wiedzą. Ostatecznie mnie nie przyjęli, bo ten poprzedni lekarz musiał coś pojebac, bo tutaj są wypadki drogowe, a metro ma chyba jeszcze z kimś innym podpisana umowe/ubezpieczenie :lol:

Toteż zaleciła mi podróż z powrotem do tamtego lekarza (on jest w jeszcze inn j części miasta i to nie moja przychodnia) i wyjaśnienie o co chodzi :roll:

To się wkurwilem i pojechałem do domu. W środę mam moja lekarz rodzinna to mam nadzieję, że ona mi wyjaśni i pokieruje co dalej i gdzie mam te nogę skontrolować... 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

A jeszcze najbardziej wkurza mnie to, że się unieruchomiłem akurat na "Merce", czyli święto miasta, największe zatrzęsienie imprez i wydarzeń kulturalnych :(

 

Batman The Animated Series został wydany na Blu Rayu :), nim zaopatrzę się w fizyczne nośniki pozwoliłem sobie wypożyczyć nową wersję z internetów. Wygląda naprawdę ładnie :) 

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam, że nie chodzi Ci o aspekt akcji, a pomysły na odcinki i fabułę? The New Batman Adventures podtrzymało moim zdaniem poziom. Cenię też Batman Beyond za naprawdę ciekawą wizję przyszłości Gotham, acz odcinki nie są równe. Justice League i Justice League Unlimited miało swoje momenty, całkiem dużo. Bardzo dobre interakcje między bohaterami, świetny voice acting i humor.

 

Poza tym ciężko coś wyróżnić.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...