Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry! A ja dzisiaj wolny piątek, którego częścią jest spotkanie związane z pracą :D. No ale to akurat na mieście, więc spoko, bo potem na przedzlotowe zakupy (podobno Kuboty w promo w Biedronie!). Jutro z rana starsza córką z babcią na wakacje, a mnie czeka dobry przedzlotowy trening - spotkanie redakcyjne PSX Extreme. A potem tylko poniedziałek-wtorek domknąć numer, w środę poogarniać wszystko i w czwartek zlocik!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hidalgoo napisał:

wyczuwam że wyjdzie z tego jakaś heca :kekeke:

Jutro będzie post

No elo, pozdrowienia z wycieczki. Pamiętacie jak miałem gipsować matce sufit? No, to na to wszystko przyszła nowa sąsiadka i się okazało, że to Polka z Kazachstanu i tak gadka szmatka no i teraz jesteśmy u jej babci w Astanie.

  • Lubię! 6
  • Haha 10
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, me_who napisał:

Jutro będzie post

No elo, pozdrowienia z wycieczki. Pamiętacie jak miałem gipsować matce sufit? No, to na to wszystko przyszła nowa sąsiadka i się okazało, że to Polka z Kazachstanu i tak gadka szmatka no i teraz jesteśmy u jej babci w Astanie.

wspaniała dziewczyna, gadaliśmy na wszystkie możliwe tematy, w dodatku przepiękna, egzotycznej urody. Naprawdę, niesamowicie jest spędzać z nią czas, nie pamiętam żebym z kimś złapał taką chemię tak szybko.

No, także jutro wracam do Polski i blokuje ją na wszystkich mediach społecznościowym i przesuwam na dół listy na GG.

  • Lubię! 7
  • Haha 10
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Hidalgoo napisał:

wspaniała dziewczyna, gadaliśmy na wszystkie możliwe tematy, w dodatku przepiękna, egzotycznej urody. Naprawdę, niesamowicie jest spędzać z nią czas, nie pamiętam żebym z kimś złapał taką chemię tak szybko.

No, także jutro wracam do Polski i blokuje ją na wszystkich mediach społecznościowym i przesuwam na dół listy na GG.

 

 

Gdyby była ładna to bym nie blokował :keke: 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...