Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, jmk napisał:

Fejs nie wyświetla zdjęć, ludzie tracą sens życia.;)

Ardian, proszę cię...

 

Jak nie wyświetla zdjęć? W tej chwili? To jakaś awaria? Nowa funkcjonalność? Zarządzenie Zuckerberga?

 

No kurwwa, konia z rzędem temu kto zrozumie o co chodzi ?

  • Lubię! 3
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza

chuj że nie pokazują się rzeczy na wallu, ale już zdjęcia z messengera się nie wyświetlają, i to jest trochę problem :/ 

 

wydaje mi się, że dla wielu ludzi fb to już nie strona do podglądania znajomych, ale bardziej narzędzie do pracy/komunikacji. i w takim przypadku ta awaria to lipa.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Pulek napisał:

chuj że nie pokazują się rzeczy na wallu, ale już zdjęcia z messengera się nie wyświetlają, i to jest trochę problem :/ 

 

wydaje mi się, że dla wielu ludzi fb to już nie strona do podglądania znajomych, ale bardziej narzędzie do pracy/komunikacji. i w takim przypadku ta awaria to lipa.

 

No generalnie czuję się nieswojo gdy nie mogę spełnić swoich uzależniających czynności i przejrzeć instagrama :/ 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Mauro napisał:

Obejrzałem dziś mecz Hurkacza i...odkurzyłem Tennis Elbow. Ale to jest zajebista gra. W prawdziwego tenisa tez bym sobie chętnie zagrał, bo już chyba nie pykałem ze 4 lata.

ja w sumie bym chętnie pograł w tenisa :-k choć tak naprawdę nigdy nie grałem. no, może ze 2 razy za małolata. ale może bym se pyknął na jakiś trening z kimś ogarniętym, żeby poznać podstawy? :-k 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Pulek napisał:

ja w sumie bym chętnie pograł w tenisa :-k choć tak naprawdę nigdy nie grałem. no, może ze 2 razy za małolata. ale może bym se pyknął na jakiś trening z kimś ogarniętym, żeby poznać podstawy? :-k 

Pulek kiedy?
:D

  • Haha 3
  • Hurra! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...