Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Vami napisał:

Tej zlot w końcu jest od piątku czy od czwartku?

:D jak od piątku?!  ktoś się włamał na konto Vamiego

4 minuty temu, Vami napisał:

No i git.

W tym roku chyba nie chce mi się piwa brać. Wezmę whisky i wódkę.

po co łisky? bierz wódę i voila

3 minuty temu, Perez napisał:

Ale się rzucił! Ja zapewne nieśmiało skonsumuję odrobinę tejże zacnej zmrożonej substancji. Dla kurażu! 

lepiej niech Ci to lekarz da na papier :)

Odnośnik do komentarza

No właśnie, Hall of Fame! To będzie mój dwunasty zlot, Pulek i SZk też jadą. Tuż przed nami laki, de Raph (jego nie będzie, więc już się zrównam!), Nigela też nie ma i Guli ma 12 - @Guli to jednak może w sumie daleko masz na ten zlot, co będziesz czas tracił ;). Zacne grono "trzynastek" to Smętek i FYM i coś czuję, że tu kompletu nie będzie :D. No a dalej Michu i wwosik, Vami, Qcz i enchi - tu chyba wszyscy się zameldują. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Perez napisał:

No właśnie, Hall of Fame! To będzie mój dwunasty zlot, Pulek i SZk też jadą. Tuż przed nami laki, de Raph (jego nie będzie, więc już się zrównam!), Nigela też nie ma i Guli ma 12 - @Guli to jednak może w sumie daleko masz na ten zlot, co będziesz czas tracił ;). Zacne grono "trzynastek" to Smętek i FYM i coś czuję, że tu kompletu nie będzie :D. No a dalej Michu i wwosik, Vami, Qcz i enchi - tu chyba wszyscy się zameldują. 

Mój będzie 13, oby nie był pechowy :keke: 

Odnośnik do komentarza

Mam małą zagwozdkę, nazwijmy to etyczną.

Firma chce przeprowadzić szkolenie wewnętrzne dla swoich pracowników. Wysyła w związku z tym zapytanie do firm szkolących o przeprowadzenie takiego szkolenia. I dostałem zapytanie od trzech firm, z którymi współpracuję czy nie przeprowadziłbym dla nich takiego szkolenia. Jedna z tych firm wręcz mnie poprosiła bym zadzwonił to tego klient a i wypytał co konkretnie chcieliby się na tym szkoleniu dowiedzieć. A ja mam ochotę zadzwonić do tego klienta i powiedzieć: "Słuchajcie, którejkolwiek z firm szkolących byście nie wybrali to i tak ja będę prowadził to szkolenie. Może więc korzystniej będzie jeżeli dogadamy się co do warunków bezpośrednio, bez angażowania pośredników"

Nie zamierzam wprawdzie czegoś takiego sugerować ale może się okazać, że sami dojdą do takiego wniosku i wówczas któraś z tych firm szkolących może uznać, że umawiałem się za ich plecami. 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...