Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

@Brudinho mój tinderowy mistrzu, pomocy. Ile jest tych lajków do wykorzystania w trakcie dnia? Przejebalem wszystkie na głupoty a na koniec najlepsza dupę przewinąłem w lewo?‍♂️

 

50 lajków co 12 godzin. Ziomuś, ale jesteś wygłodniały :keke: 

  • Lubię! 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
55 minut temu, Gacek napisał:

Hmmm, rekrutuję kogoś na stanowisko asystentki i zgłosiło się paru facetów. Dyskryminacja ostro, bo mam problem z wyobrażeniem sobie zatrudnienia faceta do takiej roli, jaka jest przewidziana.

 

Mnie akurat wszelkiego rodzaju męskie sekretarki mocno wkurzają. 

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, Lucifer Morningstar napisał:

@Brudinho mój tinderowy mistrzu, pomocy. Ile jest tych lajków do wykorzystania w trakcie dnia? Przejebalem wszystkie na głupoty a na koniec najlepsza dupę przewinąłem w lewo?‍♂️

Lucifer, a co tam u Myszki? :> 

W dniu 8.06.2019 o 14:06, Lucifer Morningstar napisał:

15. Tu będzie problem bo ciężko to nazwać oficjalnym związkiem ale żeby nie przedłużać: Aga( Myszka) 

 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Brudinho napisał:

Mnie akurat wszelkiego rodzaju męskie sekretarki mocno wkurzają. 

To nie ma być sekretarka - tę mam świetną - tylko asystent, ktoś odciążający w prostszych zadaniach, kto przy okazji by się przyuczył zawodu przy mnie i był w stanie mnie zastąpić na czas urlopu. No i biorąc pod uwagę dużą ilość ewidencyjnej pracy, którą chcę na tę osobę zrzucić, jakoś tak mi bardziej pasuje kobieta do tej roli - kobiety imo są bardziej sumienne, uporządkowane - niż facet, który imo częściej idzie na żywioł.

No ale nic, chyba gościa i tak zaproszę na rozmowę i zobaczymy co będzie dalej.

  • Hurra! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

 

50 lajków co 12 godzin. Ziomuś, ale jesteś wygłodniały :keke: 

A skąd miałem wiedzieć, że ilość lajków jest ograniczona? Teraz bym się zastanowil;) 

Pomijam fakt, że raz palec mi się omsknąl i dałem super lajka jakiejś piękności nocy :/

 

45 minut temu, Reaper napisał:

Lucifer, a co tam u Myszki? :> 

Z myszką trzeba się było określić w która stronę to ma iść więc myszki chwilowo nie ma

 

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Gabe napisał:

 

Wg Google Fit miałem w czerwcu ~80 000 kroków, co można przeliczyć na ok 60 km. 

 

No ale do tego jeszcze ponad 400 km rowerem :P 

 

To jest mój za czerwiec. A czerwiec był słabszy od maja o 15 km?

 

FmiJHhY.png

Odnośnik do komentarza

O, a apka od MiBanda mówi co innego:

 

NLn-NPHY4A5iA8go0E2U9OIHRbO3TQKNk3BI0jOO

 

Średnio 5200 kroków na dzień to słabo, nie pamiętam kiedy ostatnio wydeptałem ponad 8tys., gdzie mam ustawione dzienne zapotrzebowanie, ale tłumaczę się tym, że dochodzi właśnie godzinka dziennie na rowerze :D 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...