Skocz do zawartości

Moderator odmówił poddania się demokratycznej weryfikacji i wraz z Marynią i 558 plusami użytkowników odchodzi ku zachodzącemu słońcu


krzysfiol

Już nie będzie krzysfiola na następnych wyborach  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Deszcz był, ale stanowczo za krótko. Inna sprawa, że niespodziewany większą radość sprawił ?️

 

Za to dziś pogoda odpowiednia do funkcjonowania człowieka ze środkowej Europy, z rana było 18*C, na rower temperatura idealna :wub: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jezu, laska z którą współpracowaliśmy próbuje nawiązać współpracę i robi to w najgorszy możliwy sposób, co tylko potwierdza moją opinię o niej. Napisała "Jeśli jednak nie będziecie zainteresowani, to na pewno zrobi to konkurencja, bo to jest super temat" :roll: 

Odnośnik do komentarza
3 hours ago, wojt3k said:

Dzień dobry. Ledwo co w sobotę umyłem samochód więc musiał przyjść deszcz, żeby wyglądał gorzej niż przed myciememoji53.png Tyle lat, a nadal mnie denerwuje przywoływanie deszczu myciem autaemoji6.png

A ja właśnie nie umylem i spadł deszcz więc już nie muszę XD 

A stałem akurat pod drzewami więc cały był w pylkach i liściach. 

6 minutes ago, Reaper said:

Jezu, laska z którą współpracowaliśmy próbuje nawiązać współpracę i robi to w najgorszy możliwy sposób, co tylko potwierdza moją opinię o niej. Napisała "Jeśli jednak nie będziecie zainteresowani, to na pewno zrobi to konkurencja, bo to jest super temat" :roll: 

Brzmi trochę jak coś co mógłbym po pijaku napisać do byłej. 

  • Lubię! 2
  • Haha 5
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...