Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, wojt3k napisał:

Pisałem już w stosownym temacie, ale wiadomo, że Marynia to najlepsze miejsce do wszystkiego: nie dam rady jednak rady pojechać na zlot, gdyby ktoś chciał podpiąć się pod moją rezerwację i tym samym dostałbym zwrot środków byłoby miłoemoji6.png

Buuu, a liczyłem że się zrewanżuję bo chcę jechać autkiem :)

 

@ajerkoniak @stefan_jaracz @Gacek ;) 

 

Może wzmocnicie południowy kontyngent?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
30 minut temu, wojt3k napisał:

Też macie wrażenie, że gdy wreszcie nadeszło to wyczekiwane przez wielu ciepło, słońce, sezon ogórkowy itp. to większość ludzi chodzi jakaś taka za przeproszeniem „podk*rwiona”?

 

Tak. U nas w pracy widać to motzno :D 

48 minut temu, Pulek napisał:

Dzien dobry się z Państwem z wakacji

 

Całego dni potrzebowałem żeby dojść do siebie i zacząć prawdziwy odpoczynek :o no, ale ju, udało się ?‍♂️

 

 

Kaj Ty tym razem? 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gabe napisał:

Ale sobie wczoraj dobrą tapenadę zrobiłem, aż się ślinię na samą myśl ?

Ja dziś zrobiłem nowy hummus. Tym razem z zatarem, Bird's Eye chili, kiszonym własnoręcznie czosnkiem, tahini, mieszanką dzikich ziół z lasów Spreewaldu, oliwą z Modeny oraz solą.

53 minuty temu, stefan_jaracz napisał:

 

W tym roku na bank nie, ale za rok postaram się przesunąć urlop i nie wykluczam powrotu :)

Sto lat w ogóle :*

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, wojt3k napisał:

Też macie wrażenie, że gdy wreszcie nadeszło to wyczekiwane przez wielu ciepło, słońce, sezon ogórkowy itp. to większość ludzi chodzi jakaś taka za przeproszeniem „podk*rwiona”?

Tak ja. Od 8 do 16 jestem podkurwiony bijąc się z dziadami i babami o klimatyzację. 30° na dworze, w biurze 25-28 zależnie od dnia, ale im zimno. To w końcu i ja chodzę podkurwiony, bo ile mogę się z nimi tłuc.

 

Szybko mi przechodzi, kiedy otwieram zimne piwko po pracy :D 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
35 minut temu, jmk napisał:

@Mauro przyjęli mnie do stowarzyszenia Celiakia.  Ostatnio zszokowały mnie też rzeczy: większość ryżów z glutenem i mięso drobiowe (!) bez przypraw, panierki itp.

Ryz Uncle Ben's na pewno nie ma i jeszcze chyba Risana/Sonko. Jeszcze większy problem jest kaszami gryczanymi. Tam chyb wszystkie z zanieczyszczeniami. Tylko certyfikowane trzeba kupować. 

 

A z tym kurczakiem to o co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Kurwa. Bramkarz mi wypadł na finał play-offów. Mam do wyboru albo skonfliktowanego ze mną golkipera, który był cały sezon numerem jeden, ale go odsunąłem za fochy (Maloney), albo 16-letniego wychowanka Atkinsa. Gdyby to była zwykła liga, to bym wstawił dzieciaka, ale to finał...

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Vami napisał:

O fu, kurczak bez przypraw i panierki? Ja peirdole

 

A kupujesz od razu przyprawione/panierowane? :> Chodzi, że samo mięso na tacce miało gluten. 

 

13 minut temu, Mauro napisał:

Ryz Uncle Ben's na pewno nie ma i jeszcze chyba Risana/Sonko. Jeszcze większy problem jest kaszami gryczanymi. Tam chyb wszystkie z zanieczyszczeniami. Tylko certyfikowane trzeba kupować. 

 

A z tym kurczakiem to o co chodzi?

 

Patrzy wyżej o kurczaku. 

 

No tylko te od Wujka najdroższe ryże :/ Kasz jadam mało, chociaż krupnik ;( 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...