Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jmk napisał:

250 zł / m^2 :o

 

W mieście i w tej okolicy to jest jeszcze tanio :) Krzyczą sobie i po 400 niektórzy :) No chyba, że masz hajs do wydania na działkę 6500, to za 150 kupisz :) 

12 minut temu, klinsmann napisał:

ja mam inne pytanie za tym Jamnikiem jest jakieś zielone - co to jest? to jest jednej wielki Jamnik? jak ma wyglądać droga dojazdowa? która działka ma służebność względem tego co byłobty za Twoją działką? tu bez załącznika się nie obejdzie...

Te dwa place to są kolejne długie działki, które w przyszłości będą pewnie podzielone i do sprzedania, ale jak gadałem z gościem z biura, to na ten moment nic się nie dzieje, co nie znaczy, że nie będzie się działo później. Jak widzisz obok tej działki jest wąski pas na drogę, żeby dojechać do tej środkowej i pewnie będzie przedłużenie do kolejnej i tak pewnie co ileś może być.

Odnośnik do komentarza
42 minutes ago, Reaper said:

A nie wiem, pierwszy raz słyszę, żeby ktoś mył nogi po wejściu do domu :D Ale każdy ma swoje opcje. Ja myję ręce pewnie ze 20 razy dziennie :roll: Najgorzej jak sprzątam kuchnię, bo po każdym dotykaniu gąbki czy wyrzucaniu czegoś do śmieci muszę umyć ręce, więc często przy sprzątaniu kuchni myję je spokojnie 10 razy :roll: 

kup gumowe rękawiczki

Odnośnik do komentarza

Widzę, że Sky nakręciło sequel Das Boot, ale trochę chyba nie ogarnęli tematu od strony numerów okrętów, bo "głównym bohaterem" jest U-612, który akurat ma  dokładną bibliografię, bo służył na nim Herbert Werner, autor "Żelaznych trumien" :-k Tak więc prawdziwy U-612 w ogóle nie wszedł do walk, bo zatonął staranowany przez inną jednostkę podczas szkolenia na Bałtyku.

Odnośnik do komentarza
Dojazd do mnie jest drogą, asfalt lub płyty z drugiej strony, gminną, a potem już na ulicę (:D) ten kawałek ja wiem - z 200m jest gruntowa. Po dwóch stronach są działki, wybudowany jeden dom, dwa w budowie plus mój. Ta droga jest prywatna tzn. nasza - każdego właściciela działki w równej części, no i  każdy do swojej działki nią dojeżdża, a jak budowa to i ciężki sprzęt - więc póki co po mojej stronie jest trochę "nierówno", ale wkurzył się, że w jeden dzień przyjechali z betonem (ale bez pompy) plus wodociągi robiły studzienki i przyłącze z drogi do działki, a on ma działkę jedną dalej niż ja, ale po drugiej stronie i się spiął, że on ma niskie zawieszenie i nie ma jak przejechać, a jego baba zadzwoniła do kanalizy, że są tu nielegalne wykopy... Oczywko wszystko legit i zgody współwłaścicieli dawno dawno uzyskałem. Musiałbym fotę pokazać jak to wygląda ogólnie chyba, żeby było wiadomo o co chodzi.
 
Ogólnie on ma pustą działkę póki co, więc jego też to czeka, więc nie rozumiem człowieka :-k



Przecież nie Ty rozjezdziles drogę, niech ma pretensje do "ekipy". Ewentualnie niech zamelduje koniowi, ten ma wielki łeb to go wysłucha, jeśli to stary facet :)
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hajd napisał:

Dlatego mam dwie - jedną pod koniec miesiąca, drugą w połowie!

:blaga:

 

Ja tak kiedyś miałem z żoną, że ja dostawałem chyba na koniec miesiąca, a ona do 15 ;) Ale teraz ja dostaję 28, a ona 27, a później 30 dni czekania na pinionżki

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Vami napisał:

Uwielbiam propozycje trade'ów w MLS. Orlando chciało ode mnie mojego trzeciego bramkarza. Super. Tylko że oferowało mi... że muszę jeszcze im dopłacić 600 tysięcy :lol: .

Grając w USA trzeba się odzwyczaić europejskich nawyków transferowych ;) Może zwalniał Ci jakieś miejsce w składzie albo schodził z listy płac? Przy ich zasadach budowania kadr takie propozycje nie są zwariowane w niektórych przypadkach :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...