Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dojazd do mnie jest drogą, asfalt lub płyty z drugiej strony, gminną, a potem już na ulicę (:D) ten kawałek ja wiem - z 200m jest gruntowa. Po dwóch stronach są działki, wybudowany jeden dom, dwa w budowie plus mój. Ta droga jest prywatna tzn. nasza - każdego właściciela działki w równej części, no i  każdy do swojej działki nią dojeżdża, a jak budowa to i ciężki sprzęt - więc póki co po mojej stronie jest trochę "nierówno", ale wkurzył się, że w jeden dzień przyjechali z betonem (ale bez pompy) plus wodociągi robiły studzienki i przyłącze z drogi do działki, a on ma działkę jedną dalej niż ja, ale po drugiej stronie i się spiął, że on ma niskie zawieszenie i nie ma jak przejechać, a jego baba zadzwoniła do kanalizy, że są tu nielegalne wykopy... Oczywko wszystko legit i zgody współwłaścicieli dawno dawno uzyskałem. Musiałbym fotę pokazać jak to wygląda ogólnie chyba, żeby było wiadomo o co chodzi.

 

Ogólnie on ma pustą działkę póki co, więc jego też to czeka, więc nie rozumiem człowieka :-k

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, SZk napisał:

Mam, gosciu z Orange'a, tylko chyba od stycznia dostepny. Jakby byla potrzeba, na linkedinie zalinkuje.

Z zona to kazdy glupi umie, sprobuj z kochanka!

 

A serio to bardzo na plus, ze Sylwia ma respons typu jaranko w ciemno. Znam troche kobiet, co by mialy takie eeee, ze mogloby sie czlowiekowi odechciewac czegokolwiek spontanicznego.

 

No dokładnie, ale póki nie ma dzieci to Sylwia nie musi zostawać w domu ;) 

Dobra jest poniedziałek, kaca po weselu nie ma. Zaraz się zwijam na Wrocław. Jutro do pracy, w środę do 14 i jedziemy w góry <3 Hotel w Wiśle zaklepany, zajebisty kompan jest, będzie aktywne odpoczywanie. 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Różne rzeczy mogły mi dzisiaj poniszczyć humor, no ale jednej nie przewidziałem - zdechły głośniki w redakcji i no jest dramat. Od 1,5h siedzę w ciszy i nawet sobie nie wyobrażałem, jakie to wkurzające może być :D. Kończę zaraz jedną robotę i długa do sklepu, bo inaczej zeświruję w takiej ciszy. 

Odnośnik do komentarza

Kurczę, no właśnie, gdzie można obadać co tam na S17 się dzieje? Bo mam w środę wyjazd do mojego pięknego, rodzinnego Husynnego i ostatnio latałem nadwiślanką na Dęblin/Puławy i potem w Puławkach na eskę dojazd do tej obwodnicy Lublina i dalej Chełm/Hrubieszów. No ale właśnie teraz cały czas już krzyczą, że "lada dzień, lada moment" odpalają kolejne odcinki S17 i wtedy byłby powrót na starą trasę, czyli na Kołbiel i jazda przez Ryki. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, SZk napisał:

Tylko przywislanka - nie ma lepszej trasy w tamte rejony.

Tak było dopóki nie zaczęli remontów na S17.  Teraz się beznadziejnie tam jeździ. Do Puław jadę teraz jakieś pół godziny dłużej.Dla mnie alternatywya to S7 to Białobrzegów stamtąd przez Kozienice do Puław. Ale dla Ciebie @Perez to chyba i tak nadwiślanka to bedzie najlepsza opcja bo przebiega koło Twojego osiedla. Przynajmniej dopóki cała siedemnastka do Lublina nie bedzie ekspresowa

a tu artykuł z końca maja. Dwa odcinki mają byc otwarte do końca czerwca. Tylko czy będą? :D

https://www.scigacz.pl/Droga,S17,Warszawa-Lublin,kiedy,otwarcie,Juz,wkrotce,bedziesz,mogl,jezdzic,35497.html

Odnośnik do komentarza

@Mauro jest też świeższe info, np. https://conadrogach.pl/informacje/wkrotce-otwarcie-s17-garwolin-gonczyce-nowe-26-km-na-trasie-warszawa-lublin.html, tylko właśnie cały czas jest "już, zaraz, za moment", tylko nie wiadomo kiedy dokładnie :). A jakby pyknęli te 2 odcinki, no to ja do Kołbieli mam trasę spoko, potem pewnie Kołbieli - obwodnica Garwolina może być padaka, no ale potem by już ładnie, jak rozumiem, do samych Ryk dojechał i tam znowu lekka zamuła, ale też coś mi się obiło o uszy, że Skrudki - Kurów już śmigają na esce, więc to już byłoby całkiem nieźle. Bo jak mówisz - na nadwiślance to tak różnie - czasami ładnie się śmignie, ale czasami niezła zamuła. 

Odnośnik do komentarza

aha, czyli juz za chwileczkę, juz za momencik, ale nie wiadomo kiedy :D

Sam jestem ciekawy jak to będzie czasowo teraz wyglądało. Teraz i pod koniec sierpnia. I jak będzie wyglądało w zestawieniu z Nadwiślanką, którą znowu  powinno się dobrze i sprawnie jechać po oddaniu tych odcinków ekspresówki. 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Perez napisał:

Różne rzeczy mogły mi dzisiaj poniszczyć humor, no ale jednej nie przewidziałem - zdechły głośniki w redakcji i no jest dramat. Od 1,5h siedzę w ciszy i nawet sobie nie wyobrażałem, jakie to wkurzające może być :D. Kończę zaraz jedną robotę i długa do sklepu, bo inaczej zeświruję w takiej ciszy. 

Ojezu, umarłbym jakby mi ktoś swoją muzykę puszczał, albo co gorsza, jakieś radio :/ Słuchawki team, 90% czasu jeśli siedzę przy biurku, to mam założone słuchawki i swoją muzykę włączoną.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...