Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, beeres napisał:

 

Zawsze możesz odmówić i odejść :)

Zawsze mogę też zrezygnować w trakcie :D 

 

Zobaczymy. Na razie mi ambicja nie pozwoliła odmówić, bo będę se mógł stworzyć zespół handlowców i będę dodatkowo rozliczany za ich wyniki. Sam się też przy okazji dźwignę, bo będę musiał świecić przykładem.

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, lad napisał:

Sam się też przy okazji dźwignę, bo będę musiał świecić przykładem.

Wątpliwe. Po prostu znaczną część czasu, który dotychczas wykorzystywałeś na sprzedaż wykorzystasz na rozmowy z handlowcami, ich rekrutację i rozliczanie. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Na razie mi ambicja nie pozwoliła odmówić, bo będę se mógł stworzyć zespół handlowców i będę dodatkowo rozliczany za ich wyniki. Sam się też przy okazji dźwignę, bo będę musiał świecić przykładem.

 

W końcu FM się na coś przyda.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Match 11, Group F VS Group F
Category 3
1 ticket
30.00 EUR
Match 23, Group F VS Group F
Category 3
1 ticket
30.00 EUR
Match 35, Group F VS Group F
Category 3
1 ticket
30.00 EUR
Match 40, 1stC VS 3rdD/E/F
Category 3
1 ticket
30.00 EUR
Match 47, W40 VS W38
Category 3
1 ticket
30.00 EUR
Match 49, W45 VS W46
Fans First
2 tickets
170.00 EUR
Match 50, W48 VS W47
Fans First
1 ticket
85.00 EUR
Match 51, W49 VS W50
Fans First
2 tickets
190.00 EUR
You accept tickets in other ticket categories and will pay the corresponding amount in case your request is upgraded or downgraded.
Total: 595.00 EUR


Aplikacja po bilety na Ojro złożona ;)

Odnośnik do komentarza
55 minut temu, lad napisał:

Za samochód służbowy xd

 

Nie ma się co śmiać, to jest mega duża oszczędność. Paliwko opłacone, ubezpieczenie, koszty opon, przeglądów itp też, więc jak porównasz to do tego, co musisz wydać na swój, to wychodzi co najmniej 1000 zł miesięcznie.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Reaper napisał:

Nie ma się co śmiać, to jest mega duża oszczędność. Paliwko opłacone, ubezpieczenie, koszty opon, przeglądów itp też, więc jak porównasz to do tego, co musisz wydać na swój, to wychodzi co najmniej 1000 zł miesięcznie.

Nie no, jasne. Poza tym będę miał jeszcze premię za wykonanie planów mojej drużyny. Wszystko powyżej 80% planu to dla mnie solidna ekstra kasa. A jest to do osiągnięcia przy odpowiednim zaangażowaniu :) 

Odnośnik do komentarza

@lad, gratki :D

 

Z powiązanych ciekawostek to jedna rzecz, która jest smutna po tej drugiej strony barykady, czyli jak ktoś ma własną firmę, to to, że już nikt nigdy cię awansem nie zmotywuje ani nie doceni. Po prostu ścieżka rozwoju kariery przestaje istnieć w takim normalnym sensie. Nigdy nie miałem w życiu problemów z motywacją, ale było to dla mocne zdziwienie i od czasu do czasu generuje problemy. Pewnie miedzy innymi też dlatego osoby w podobnej sytuacji zaczynają sobie zwykle wycierać łzy banknotami :keke:

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
57 minut temu, me_who napisał:

Ale możemy trzymać dopiero jak się będziesz ubiegał? Bo jak zacznę teraz to bardzo sobie utrudnię życie :-k 

Taki z Ciebie kolega... :roll: 

 

13 minut temu, verlee napisał:

Z powiązanych ciekawostek to jedna rzecz, która jest smutna po tej drugiej strony barykady, czyli jak ktoś ma własną firmę, to to, że już nikt nigdy cię awansem nie zmotywuje ani nie doceni. Po prostu ścieżka rozwoju kariery przestaje istnieć w takim normalnym sensie. Nigdy nie miałem w życiu problemów z motywacją, ale było to dla mocne zdziwienie i od czasu do czasu generuje problemy. Pewnie miedzy innymi też dlatego osoby w podobnej sytuacji zaczynają sobie zwykle wycierać łzy banknotami :keke:

No mam nadzieję, że kolejne milestone'y są wystarczająco motywujące ;) Ja jestem w swojej 4 firmie obecnie, a staż pracy mam 7-letni, praktycznie równo co 2 lata zmieniałem, już mocno znudzony ;) Ale fakt faktem, że to były firmy, w których nie miałem żadnych możliwości awansu/rozwoju.

 

A teraz ciekawostki:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_lists_of_lists

 

oraz

 

https://www.amusingplanet.com/2016/12/the-island-in-lake-on-island-in-lake-on.html

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Pierwszy raz dostałem SMS, ze „olaboga, jebnie na was pogoda straszliwa”. Generalnie to bym aż tak bardzo nie chciał, żeby jebnelo zgodnie z ostrzeżeniem, ale z drugiej strony mocniejszy deszcz by sie przydał.

 

ja siedze w Londynie od niedzieli i mi napierdala tymi smsami co chwile :iksde: 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...