Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, lad napisał:

A Kopyr już nie chla?

Pije jak każdy. Po prostu nie robi patostreamów - i dobrze.

 

@Mauro ja dwa póki co. Za długie są. Nie potrafię się skoncentrować. Wolę seriale 20-minutowe, jak Big Bang Theory.

 

Ależ mi jest kurewsko smutno z powodu śmierci Andre Matosa... ja pierdolę... Ta śmierć mnie bardziej uderzyła niż Bowiego....

18 minut temu, wwosik napisał:

Wiadomo. Wielki sukces Austriaków to przekonanie świata że Hitler był Niemcem a Mozart Austriakiem :)

 

Mozart akurat Austriakiem był. Chyba chodziło Ci o Beethovena, który był Niemcem ;)

Odnośnik do komentarza

Właśnie miałem starcie z taksówkarzem. Zaparkowałem sobie na miejscu parkingowym, a zaraz usłyszałem przeciągły klakson. Po chwili podbił do mnie typ z ryjem, że on tu chciał zaparkować. Ja mu na to, że też chciałem to zrobić i zrobiłem, więc niech sobie poszuka innego miejsca.

Chuj z taksiarzami za blokowanie miasta. Mam tylko nadzieję, że mi samochodu nie uszkodził.

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
Teraz, Hajd napisał:

Właśnie miałem starcie z taksówkarzem. Zaparkowałem sobie na miejscu parkingowym, a po chwili usłyszałem przeciągły klakson. Po chwili podbił do mnie typ z ryjem, że on tu chciał zaparkować. Ja mu na to, że też chciałem to zrobić i zrobiłem, więc niech sobie poszuka innego miejsca.

Chuj z taksiarzami za blokowanie miasta. Mam tylko nadzieję, że mi samochodu nie uszkodził.

Ciekawe jest to, że bycie taksiarzem-chujem to jest choroba międzynarodowa. Właśnie się dowiedziałem, że w Rzymie miasto ustaliło stałą stawkę za kurs z lotniska do centrum. Tylko ŻADEN taksiarz Cię za taką stawkę nie zawiezie, a jeśli tylko któryś spróbuje, to inni go będą za to piętnować i walić w szyby, gdy będzie odjeżdżał. Patologia.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wwosik napisał:

Ja się nie śmiałem. Zareagowałem negatywnie na sugestię (może fałszywie odczytana) że Piątkowi cieszynki zabroniono. Jak sam zawodnik tak postanowił to w porządku.

 

A moim zdaniem spokojnie mógł taką zrobić i kretynem byłby ten kto z tego powodu jeszcze by miał antysemityzm imputowac. Gole się -strzela- a  cieszynka to gra słów. Doszukiwanie się jakichś podtekstów to idiotyzm

 

Czy mu zabroniono nie wiadomo, ogólnie to sam fakt, że trzeba o tym myśleć to właśnie przejaw przekroczenia tej politycznej poprawności, o której tam pisałem i byłem zminusowany. Samego Piątka można zrozumieć - bo nie chciał szumu wokół siebie, afery itp. Natomiast, że taka sytuacja w ogóle jest brana pod uwagę to przegięcie. Tym bardziej dla Polaków, którzy no hej też byli mordowani masowo i rozstrzeliwani  (polscy Żydzi to Żydzi, ale też POLACY). To nie my budowaliśmy obozy itp., ale to też nie ma znaczenia. To piłka nożna. Gdyby zrobił taką cieszynkę pierwszy raz w tym jedynym meczu to może byłaby to prowokacja, ale kurcze bez przesady. W takim wypadku nie można by było prowadzić relacji międzyludzkich z osobami, które przeżyły jakąś traumę lub chorowały/chorują na coś.

 

PS. Powoli powoli, a zrozumiecie wszystkie moje posty ;)

 

Odnośnik do komentarza

https://businessinsider.com.pl/media/tv-radio/wiadomosci-agituja-za-pis-raport-towarzystwa-dziennikarskiego/1enbhtg

 

 

Zaskoczenie

1 minutę temu, Fenomen napisał:

Ty, a wiesz ze Spice Girls sie rozpadlo?

Szkoda, bo ta ruda to niezla dupa byla.

 

Eeeeeee https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C434646%2Cpowrot-dekady-spice-girls-cwicza-przed-koncertami.html

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, wwosik napisał:

Aż poszedłem sprawdzić i ten tweet był w języku polskim. Nie jestem przekonany, że intencją autora było wywołanie takich skojarzeń ale trafił pechowo.

 

Wiem, że w jezyku polskim. Wiem, że piszący nie miał nic złego na myśli (to znaczy: mam nadzieję). Od człowieka prowadzącego jedno z kont pzpn na ćwierkaczu oczekiwałbym jednak, by domyślał się, że to co wypisuje nie trafi jedynie do Polaków. I co to może oznaczać. Tak, to wymaga pewnej erudycji. Ale czego ja oczekuję, erudycji w dzisiejszych czasach. Od człowieka który współtworzy medialną twarz jakiegoś tam związku sportowego. 

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, Feanor napisał:

 

Wiem, że w jezyku polskim. Wiem, że piszący nie miał nic złego na myśli (to znaczy: mam nadzieję). Od człowieka prowadzącego jedno z kont pzpn na ćwierkaczu oczekiwałbym jednak, by domyślał się, że to co wypisuje nie trafi jedynie do Polaków. I co to może oznaczać. Tak, to wymaga pewnej erudycji. Ale czego ja oczekuję, erudycji w dzisiejszych czasach. Od człowieka który współtworzy medialną twarz jakiegoś tam związku sportowego. 

Może łatwiej po prostu nie mieszać polityki ze sportem? Słowo było używane już miliony razy, również w stosunku do innych nacji, które się z pogromami w swojej historii spotkały i jakoś tylko w kontekście Izraela jest z tego jakikolwiek problem. Uważam, że zupełnie niepotrzebne jest traktowanie Izraela w tak uprzywilejowany sposób, żeby akurat przy nich rezygnować z cieszynek i uważać na każde słowo, nawet w zupełnie niezwiązanym z polityką kontekście. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
29 minut temu, me_who napisał:

No nic, trzeba będzie zacząć nową karierę w FM :( Albo poczekać na FM20. 

Sejwy z Celtiku przetrwały sprzed 5 sezonów, nowsze nie istnieją.

 

Plus całej akcji taki, że się szarpnąłem na dysk SSD i FM chodzi jak rakieta.

 

Ale co Ci powiedzieli, jak nie do odzyskania?

 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Man_iac napisał:

Może łatwiej po prostu nie mieszać polityki ze sportem? Słowo było używane już miliony razy, również w stosunku do innych nacji, które się z pogromami w swojej historii spotkały i jakoś tylko w kontekście Izraela jest z tego jakikolwiek problem. Uważam, że zupełnie niepotrzebne jest traktowanie Izraela w tak uprzywilejowany sposób, żeby akurat przy nich rezygnować z cieszynek i uważać na każde słowo, nawet w zupełnie niezwiązanym z polityką kontekście. 

Nie odnoszę się do cieszynek. 

 

Jeżeli jakiś operator twittera Sky skomentowałby, całkowicie niewinnie, że niemieccy obrońcy całkowicie ograniczyli Polakom przestrzeń życiową, bo akurat w tym języku jest taki niewinny sportowy frazeologizm, to to też byłoby głupie. Nie w wykonaniu zwykłego angielskiego kibica. On nie ma obowiązku wiedzieć o Lebensraumie i ma też prawo do nieco cięższego humoru. Ale nie człowiek na medialnym świeczniku. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

oj szkoda, szkoda. Mam nadzieję, że powodem będą amerykańskie przygody ;)

 

Też raczej nie ;)

 

Po kilku miesiącach odpoczynku od pracy dostałem ofertę na tyle dobrą, że ciężko było mi ją odrzucić. I zamiast przyjąć coś od września, postanowiłem tę decyzję podjąć wcześniej. Branża ta sama, trochę w innej roli, trochę mniej podróży, IMO kilka wyzwań przede mną.

  • Lubię! 4
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...