Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa swój 557 finał Ligi Mistrzów


lad

Za kim jesteś w finale?  

57 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Mauro napisał:

Wczoraj był ciężki dzień. Za to sobotni wieczór i noc zacne.

 

U mnie niedziela całkiem spoko, chociaż duża w tym zasługa żony, która się zlitowała i wróciła z dziećmi dopiero po 18.00, więc można było na spokojnie się zregenerować. Inna rzecz, że dzisiaj lekka kumulacja - katar i kaszel było już przed weekendem, doszło lekkie wymęczenie organizmu po sobocie (dymu z grilla nawdychałem się, jakbym spalił paczkę fajek), a na dodatek żona rano odwiozła córkę do szkoły i dała znać, że coś młoda narzeka na żołądek, a podobno niedawno mieli rota w szkole, więc żeby nie było jak ostatnio, że dzień po córce ja dostałem rykoszetem. 

 

No ale witamy nowy miesiąc :). PSX Extreme u nowego wydawcy i będę miał robotę po godzinach, w obecnej firmie dużo mniej obowiązków i zanosi się na wolne piątki i ogólnie mniej pracy, więc trzeba to jakoś sensownie ogarnąć godzinowo. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mauro napisał:

Wczoraj wieczorem to miałem chyba największy ból głowy w swoim życiu. Dziś też jeszcze nie w pełni chyba do siebie doszedłem.

ciekawe co AŻ tak Ci zaszkodziło? :-k ja się czułem wręcz wybitnie dobrze. Myślę, że to zasługa ziemniaków i popijania wodą :-k 

Odnośnik do komentarza

Wciąż nie mogę się ogarnąć od kiedy przeczytałem niusa o tym bydlaku z Sycowa, który jeździł po (najprawdopodobniej rannym) psie busem. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby być taką spierdoliną. Na szczęście IQ tej ameby było tak małe, że wszystko nagrał i widać było jego ryjec w lusterkach. Także już jest namierzony i mam nadzieję, że jego życie zamieni się w piekło.

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, me_who napisał:

Wciąż nie mogę się ogarnąć od kiedy przeczytałem niusa o tym bydlaku z Sycowa, który jeździł po (najprawdopodobniej rannym) psie busem. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby być taką spierdoliną. Na szczęście IQ tej ameby było tak małe, że wszystko nagrał i widać było jego ryjec w lusterkach. Także już jest namierzony i mam nadzieję, że jego życie zamieni się w piekło.

Nie z Sycowa, tylko z Nowego Dworu - prosze mi tu mojego rodzinnego miasta nie oczerniac :angry:

 

Ale z reszta sie zgadzam. Sam juz Ci wczoraj michu pisalem, ze chlopak juz nie bedzie mial zycia.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, me_who napisał:

Wciąż nie mogę się ogarnąć od kiedy przeczytałem niusa o tym bydlaku z Sycowa, który jeździł po (najprawdopodobniej rannym) psie busem. Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby być taką spierdoliną. Na szczęście IQ tej ameby było tak małe, że wszystko nagrał i widać było jego ryjec w lusterkach. Także już jest namierzony i mam nadzieję, że jego życie zamieni się w piekło.

Daj pan spokój... Nasze zjebane prawo da mu jakąś śmieszną karę... Nie wiem na ile to prawda, ale wg artykułu na wp 3 lata i 100k grzywny...

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Misiek napisał:

Daj pan spokój... Nasze zjebane prawo da mu jakąś śmieszną karę... Nie wiem na ile to prawda, ale wg artykułu na wp 3 lata i 100k grzywny...

Dojebia mu maksa, czyli 3 lata (sprawa jest zbyt glosna, wiec Ziobro juz kilka telefonow wykona). Nie wiem czy to tak malo, biorac pod uwage fakt, ze w pierdlu raczej po tym co zrobil nie bedzie mial zbyt wielu kolegow.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Scorpio napisał:

Dojebia mu maksa, czyli 3 lata (sprawa jest zbyt glosna, wiec Ziobro juz kilka telefonow wykona). Nie wiem czy to tak malo, biorac pod uwage fakt, ze w pierdlu raczej po tym co zrobil nie bedzie mial zbyt wielu kolegow.

No ja mam nadzieję, że się nim odpowiednio zajmą...

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Pulek napisał:

ciekawe co AŻ tak Ci zaszkodziło? :-k ja się czułem wręcz wybitnie dobrze. Myślę, że to zasługa ziemniaków i popijania wodą :-k 

Myślę, że to może być kwestia wieku i coraz wolniejszej regeneracji. Wódkę winiłbym najmniej ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

kurwa, ale noc :/ poszedłem spać trochę zmęczony po piłce, no i mnie głowa bolała ze zmęczenia, nie mogłem zasnąć chyba ze dwie godziny, łeb mnie nakurwiał gorzej niż na najgorszym kacu, przez chwilę też się zastanawiałem, czy nie będę rzygać :| jak już się obudziłem, to dzisiaj oczywko wszystko przeszło :-k

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...