Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Zobaczymy. Wysłałem do mojego współlokatora. 185 cm wzrostu i 50 kg wagi :keke: Jak to go nie przerobi na skurwysyna to gónwo ;) 

 

Ale to nie kreatyna czy białko tylko ma dawać kopa na siłce ;) 

12 minut temu, BartuS napisał:

 

nie klepie ;) 

 

Próbowałeś? 

 

Bo to Vegeta hehehehe

 

Odnośnik do komentarza

Jestem niepoprawnym totalwarowcem :(  Co prawda "panie, najlepi to Shogun 2, potem to już gunwa" ale oczywiście wszystkie kupuje :roll: Teraz Three Kingdoms i o ile wygląda na najbardziej dopracowaną, to jest tyle zmian i nowych mechanik, że start jest strasznie przygniatający. No i najgorsze - frakcje nie nazywają się "normalnie" tylko w stylu Ling Deo, Cao Cao, Zhing Jeng, Xijing Ming i takich jest ~100. I teraz jak masz: Lo Hung wypowiada wojnę Hi Ye to nie wiesz czy to dobrze czy źle, bo nie masz pojęcia kto to jest :(

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, me_who napisał:

Jestem niepoprawnym totalwarowcem :(  Co prawda "panie, najlepi to Shogun 2, potem to już gunwa" ale oczywiście wszystkie kupuje :roll: Teraz Three Kingdoms i o ile najbardziej wygląda na najbardziej dopracowaną, to jest tyle zmian i nowych mechanik, że start jest strasznie przygniatający. No i najgorsze - frakcje nie nazywają się "normalnie" tylko w stylu Ling Deo, Cao Cao, Zhing Jeng, Xijing Ming i takich jest ~100. I teraz jak masz: Lo Hung wypowiada wojnę Hi Ye to nie wiesz czy to dobrze czy źle, bo nie masz pojęcia kto to jest :(

Dlatego tylko Medek II, reszta to już gunwa właśnie... Czekam na Medka III i mam nadzieje, że doczekam się szybciej niż HL3 :roll: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, me_who napisał:

Jestem niepoprawnym totalwarowcem :(  Co prawda "panie, najlepi to Shogun 2, potem to już gunwa" ale oczywiście wszystkie kupuje :roll: Teraz Three Kingdoms i o ile wygląda na najbardziej dopracowaną, to jest tyle zmian i nowych mechanik, że start jest strasznie przygniatający. No i najgorsze - frakcje nie nazywają się "normalnie" tylko w stylu Ling Deo, Cao Cao, Zhing Jeng, Xijing Ming i takich jest ~100. I teraz jak masz: Lo Hung wypowiada wojnę Hi Ye to nie wiesz czy to dobrze czy źle, bo nie masz pojęcia kto to jest :(

Ja nie kupuję za wielu TW, ale jak już kupuję to tonę. Oba szoguny i miedek mnie pochłonęły na wiele godzin. I zamierzam tego zakupić więc szykuj tam recenzję i biada jak będziesz zniechęcać :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...