Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Reaper napisał:

Rzucisz jakimś cytatem?  Bo nie przypominam sobie.

I zapadła cisza :keke: 

 

14 minut temu, Mauro napisał:

 

No i mój research pokazuje, ze faktycznie w pierdlach KE miażdży PiS. Myślałem, że to taka trochę legenda jest, ale rzeczywiście.

Tak jest, tak jak PiS miażdży w psychiatrykach. ;) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

I mam jeszcze jedną fajną historię w rękawie. Wczoraj byłem w Empiku, przeglądając książki wpadły mi w oko dwa tytuły - jeden dotyczył struktur wlascicielskich klubów piłkarskich i podejmował tematykę często niezbyt czystych rąk miliarderów, którzy „ukradli nasz sport”, a drugi nazywa się „Futbolowa Rewolucja” i opowiada o historii „Supporters Trusts” w angielskiej piłce (w skrócie: o klubach prowadzonych albo współprowadzonych przez kibiców - FCUM, Wimbledon itd).

 

No i spodobały mi się obie, ale wygrała miłość do wyspiarskiego futbolu więc zabrałem do domu tę drugą, bez zaglądania do środka - oceniłem tylko po okładce i odwrocie.

 

Otwieram w domu i co? Okazało się, że autorem jest kibic Evertonu :gool: 

 

Przypadek? Kurwa, nie sądzę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

W ogóle hit. Mój pracodawca sobie wymyślił, że mamy koniecznie zrobić Scrum Mastera i już. Podrzucili nam adres jakieś strony i macie robić. Podszedłem dzisiaj, zdałem, ale.jak Boga kocham, nie mam pojęcia skąd się wziął wynik (jeszcze bardzo niewybrednie zapisany: you got 45 points in 50 questions test) ?? ale ciul. Zdane, jestem certyfikowanym Scrum masterem dla mojej firmy :war::sciana::wszystkozle:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, T-m napisał:

W ogóle hit. Mój pracodawca sobie wymyślił, że mamy koniecznie zrobić Scrum Mastera i już. Podrzucili nam adres jakieś strony i macie robić. Podszedłem dzisiaj, zdałem, ale.jak Boga kocham, nie mam pojęcia skąd się wziął wynik (jeszcze bardzo niewybrednie zapisany: you got 45 points in 50 questions test) ?? ale ciul. Zdane, jestem certyfikowanym Scrum masterem dla mojej firmy :war::sciana::wszystkozle:

No to chyba podwyżka powinna być?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Lucas07 napisał:

Byłem na tym meczu młodzieżówki wczoraj i nie rozumiem po co na kadrze ludzie śpiewają o Widzewie :keke: 

 

Za to okrzyki "Tahiti" po meczu były bardzo sympatyczne :) 

Chłopie, zgól te brodę :mellow: 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza

-wchodzi Biedron do Europarlamentu
-DZIEŃ DOBRY
-DZIEŃ DOBRY KURWA PO ANGIELSKU NIE ROZUMIESZ?
-DAJ MI TO CO MASZ W RĘCE
-NO DAJ
-PROSZĘ PAŃSTWA TO JEST EUROPEJCZYK
-HEHE PATRZCIE JAKI MĄDRY xD
-DOBRA IDZIEMY DALEJ
- O! A TU MAMY ŚCIANĘ. KOJARZĄ PAŃSTWO NA PEWNO ŚCIANY POLSKICH DOMÓW? GRUBE, SOLIDNE CEGLANE.
- A TU ŚCIANA Z ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII. CZYLI Z GÓWNA SRAJĄ DO WIADRA, PROSZĘ PAŃSTWA, WSZYSCY ZE SKŁOTU DO JEDNEGO I POTEM, OSOBA NIEOKREŚLONA PŁCIOWO SIĘ PRZESUNIE, RĘKAMI TO NABIERAJĄ, MIESZAJĄ ZE SŁOMKAMI BIODEGRADOWALNYMI I, UWAGA SZKLANY SUFIT, I LEPIĄ ŚCIANY.
- I TO SIĘ PROSZĘ PAŃSTWA TRZYMA. JEST SOLIDNE, TANIE W BUDOWIE I CO NAJWAŻNIEJSZE! SPEŁNIA SWOJĄ FUNKCJĘ. A W POLSCE? NO W POLSCE JAK W LESIE.

a Zandberg, kurwa
-chlip chlip ten robotnik ma tak ciężko
-jebana kapitalistyczna Europa
-ehhh tak by sobie chciał chodzić na rave party i dawać ulotki
-a nie może
-dajcie trans-łupankę
-trzymaj się towarzyszu
-będę do ciebie pisać
-razem przetrwamy ehhh


:keke:

  • Lubię! 1
  • Zmieszany 1
  • Nie lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Tak szczerze, przeczytałem tego posta Jaha trzy razy, próbując nadążyć za tokiem rozumowania tego tekstu, ale nie rozumiem - które teksty mówi Biedroń? Z kim rozmawia? Kto nie rozumie po angielsku? Skąd tam Zandberg skoro są w Europarlamancie? Czemu ma ten ktoś oddawać to co ma w ręce? Co ma w tej ręce? Czemu mają uważać na szklany sufit? Te ściany z gówna co spełniają swoją funkcję, to są dobre czy złe? 

 

@Jahu, dasz jakieś źródło tego tekstu?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...