Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

15 minutes ago, Reaper said:

No nie, chodziło mi o to, że ponad połowa głosujących na Biedronia to ludzie z wyższym wykształceniem 52.2%. To jest najwyższy odsetek pośród wszystkich partii. W Konfederacji jest 44.2%. 

Podejrzewam, że 80% z tych 44,2% to ludzie po licencjacie z politologii i historii :D

  • Lubię! 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Brudinho napisał:

No jak dla mnie nic sie nie zmieniło z tego co pisalem wczoraj

 

Czy ja wiem, no trochę urosła ta przewaga, plus wyjebanie się konfederacji = przewaga w mandatach będzie chyba zauważalna.

Ja myślałem, że wysoka frekwencja (bardzo) to zadziała in minus dla PIS-u, a tu proszę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, jmk napisał:

 

Czy ja wiem, no trochę urosła ta przewaga, plus wyjebanie się konfederacji = przewaga w mandatach będzie chyba zauważalna.

Ja myślałem, że wysoka frekwencja (bardzo) to zadziała in minus dla PIS-u, a tu proszę.

No nie bo okazuje sie ze wysoka frekwencje mial wschod i PiS xd

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Brudinho said:

No nie bo okazuje sie ze wysoka frekwencje mial wschod i PiS xd

 

PiS miał zawsze bardzo zdyscyplinowanych wyborców.

 

Meh, ogólnie. Na Litwie pisu nie ma, jeszcze dwa latka i będę mógł się o obywatelstwo starać i już mnie te gnoje nie dorwą ze swoimi exit taxami :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kolek23 napisał:

 

PiS miał zawsze bardzo zdyscyplinowanych wyborców.

 

Meh, ogólnie. Na Litwie pisu nie ma, jeszcze dwa latka i będę mógł się o obywatelstwo starać i już mnie te gnoje nie dorwą ze swoimi exit taxami :keke: 

A jak wybory na Litwie?

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą kurwa chce euro. Wypożyczalnia za szkodę potracila z mojej kredytowki 525 euro po kursie 4,52 :rotfl: Złożyłem polisę i kasa zostanie mi zwrócona na konto. Zapewne w euro, wiec bank juz sie cieszy że zapewne zaksieguje mi je za 4, 15 zeby dwa razy wyruchac mnie w dupe nawet nie uzywajac wazeliny. 

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Swoją drogą kurwa chce euro. Wypożyczalnia za szkodę potracila z mojej kredytowki 525 euro po kursie 4,52 :rotfl: Złożyłem polisę i kasa zostanie mi zwrócona na konto. Zapewne w euro, wiec bank juz sie cieszy że zapewne zaksieguje mi je za 4, 15 zeby dwa razy wyruchac mnie w dupe nawet nie uzywajac wazeliny. 

Czemu nie wynająłeś Revolutem? :> Albo nie sprawiłeś sobie kredytówki obsługującej euro?

Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Czemu nie wynająłeś Revolutem? :> Albo nie sprawiłeś sobie kredytówki obsługującej euro?

Kurwa tak w mojej sytuacji finansowej kolejny produkt kredytowy to świetny pomysł. A revolut to debit wiec odpada. 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Brudinho napisał:

Kurwa tak w mojej sytuacji finansowej kolejny produkt kredytowy to świetny pomysł. A revolut to debit wiec odpada. 

Ja do tej pory zawsze Revolutem wypożyczałem. Tydzień temu pierwszy raz mi odmówili wypożyczenia debetówką, ale to był jakiś durny przepis brytyjski, mający zastosowanie tylko dla jednej wypożyczalni tutaj :roll: 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

Ja do tej pory zawsze Revolutem wypożyczałem. Tydzień temu pierwszy raz mi odmówili wypożyczenia debetówką, ale to był jakiś durny przepis brytyjski, mający zastosowanie tylko dla jednej wypożyczalni tutaj :roll: 

 

Blokada na karcie tylko i wylacznie kredytowa karta jest obsługiwana

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...