Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jest już info z PKW? Z dokładnymi danymi?

 

Prawdziwy dramat to się u mnie odbyła, kijanka odstawiona do mechanika, ale jej nie ruszył przez tydzień, ale miał mocny powód - trafił do aresztu -.- Muszę ogólnie naprawić Koreankę i przed zimą sprzedać ;(

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Feanor napisał:

Cały region zdał egzamin <3

 

gmina wiejska: KE 45%, PiS 34%, Wiosna 9,5%, Kukiz 5,5%

powiat: KE 46,5%, PiS 34%, Wiosna 9%

 

CO U WAS NIE WYSZŁO?? :D

 

Z tego co widziałem na twitterku to po prostu na wschodzie zagłosowało więcej ludzi :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Z tego co widziałem na twitterku to po prostu na wschodzie zagłosowało więcej ludzi :kekeke: 

Na wsiach przytłaczająca przewaga PiS. Nawet u mnie w powiecie jest jedna biała plama - gmina Brojce, zrzeszająca największe zapadłe dziury.

Odnośnik do komentarza

Gdzie znajdę wyniki dla zagranicy? Konfederacja dzieliła się wynikami z Nowego Jorku, to dla Edynburga też powinny być?

 

Chociaż wielkich złudzeń nie mam po śledzeniu tutejszych oszołomów na FB. PiS + Konfederacja big win na pewno.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

Gdzie znajdę wyniki dla zagranicy? Konfederacja dzieliła się wynikami z Nowego Jorku, to dla Edynburga też powinny być?

 

Chociaż wielkich złudzeń nie mam po śledzeniu tutejszych oszołomów na FB. PiS + Konfederacja big win na pewno.

Zagranica jest liczona i podawana w okręgu dla Warszawy (miasta).

Edynburg https://wybory.gov.pl/pe2019/pl/wyniki/protokol/487037

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Hmmm, Korwin dopiero szósty wynik w Konfederacji :-k

 

No i mój research pokazuje, ze faktycznie w pierdlach KE miażdży PiS. Myślałem, że to taka trochę legenda jest, ale rzeczywiście. Choć sprawdziłem tylko Wronki i Barczewo. Przypadkiem trafiłem też na areszt w Piotrkowie i tam jednak zwycięstwo PiS. 

1 minutę temu, kolek23 napisał:

Moja zabita dechami wiocha na podlasiu:

PO - 52,86%

PiS 33,92%

 

Dziękuję :wub: 

 

W Hajnówce tez PiS przegrał. Chyba tam gdzie mniejszości narodowe liczne są to przegrywają. 

Odnośnik do komentarza

Hajnówka AFAIR od zawsze była czerwona :> 

 

Cytat

– Jednym z powodów jest fakt, że w okolicach Hajnówki, a szerzej w wielu gminach południowo-wschodniego województwa podlaskiego większość, bo aż 70 proc., stanowią prawosławni – tłumaczy Rafał Chwedoruk, politolog z Uniwersytetu Warszawskiego. – To bardzo zwarta grupa z własną kulturą i specyfiką, która zawsze głosuje przeciwko najbardziej prawicowym kandydatom, bo to daje jej gwarancję zachowania równouprawnienia i chroni przed ewentualnym zagrożeniem ze strony większościowego nacjonalizmu.

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...