Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Gwoli scislosci - smieje sie z tego wyniku nie dlatego, ze jestem przeciwnikiem wolnosci gospodarczej i niskich podatkow. Po prostu ciesze sie, ze chwyty typu straszenie Zydami i imigrantami oraz przekonanie o tym, ze poparcie ludzi takich jak Kaja Godek i Justyna Socha przyniesie glosy ostatecznie okazaly sie nieskuteczne. Moze to w koncu przekona Korwina, czyli najwiekszego szkodnika polskiego ruchu wolnosciowego, do przejscia na emeryture. 

Europa najwidoczniej nie jest gotowa na strefe szuriatu w parlamencie.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

A jeśli chodzi o Kukiza i jego schyłek - jedynką w okręgu świętokrzysko-małopolskim był gość, Paweł Szczuciński, który z powodów nieznanych :keke: przyjął jako pierwszy człon nazwiska Kukiz (podobno jest żonaty z jakąś daleką kuzynką tego Pawła Kukiza, jakby to coś miało tłumaczyć). Aż mi się przypomina Twój Ruch :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, Gabe said:

A jeśli chodzi o Kukiza i jego schyłek - jedynką w okręgu świętokrzysko-małopolskim był gość, Paweł Szczuciński, który z powodów nieznanych :keke: przyjął jako pierwszy człon nazwiska Kukiz (podobno jest żonaty z jakąś daleką kuzynką tego Pawła Kukiza, jakby to coś miało tłumaczyć). Aż mi się przypomina Twój Ruch :D 

Sąsiedzi bardziej pomysłowi. 

  • Lubię! 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Reaper napisał:

Fajnie można pobawić się wynikami z podziałem na demografię itp: https://www.tvn24.pl/wybory-do-europarlamentu-2019/wyniki,450

 

Rzuca się w oczy, że KE przegrała wśród młodych. Co ciekawe, wśród wyborców Biedronia największy odsetek ludzi po studiach.

 

W sumie konfederacja też, ale to by już nie pasowało pod teorię ;)

 

12 godzin temu, Brudinho napisał:

 

Przecież to porażka PiS-u. Jakby nie zaklinali z większości doszli do 3% przewagi, która nic nie oznacza. 

 

 

Śmiech z konfederacji, a wczoraj z Jaha, a to jednak on miał rację :-k 

 

 

 

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, jmk napisał:

W sumie konfederacja też, ale to by już nie pasowało pod teorię ;)

 

No nie, chodziło mi o to, że ponad połowa głosujących na Biedronia to ludzie z wyższym wykształceniem 52.2%. To jest najwyższy odsetek pośród wszystkich partii. W Konfederacji jest 44.2%. 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...