Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Lucifer Morningstar napisał:

Oj nie nie, moja M nie pije byle czego. Poniżej Orlenu nie schodzę;) 

 

A to nie jest mit? :-k Tam jest taniej, bo mają obok sklep, więc liczą, że i tak zrobisz tam zakupy?

 

Słyszałem, że w PL mamy tylko Lotos i Orlen paliwo i jak to nie jest stacja typu Janusz Oil to jest to samo paliwo + mają kontrole jakości.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, jmk napisał:

 

A to nie jest mit? :-k Tam jest taniej, bo mają obok sklep, więc liczą, że i tak zrobisz tam zakupy?

 

Słyszałem, że w PL mamy tylko Lotos i Orlen paliwo i jak to nie jest stacja typu Janusz Oil to jest to samo paliwo + mają kontrole jakości.

Powiem tak, na Orleanie u mnie nie jest nigdy tanio. Kurwa, ceny bliżej tych autostradowych stacji niż normalnych pomimo tego, że do najbliższej autostrady grubo ponad 100km;)

 

Co do jakości to mogę tylko powiedzieć, że po Orlenie przynajmniej mi nie krzyczy że woda w filtrze, więc trochę lepiej niż na JanuszOil musi byc;) 

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, jmk napisał:

A to nie jest mit? :-k Tam jest taniej, bo mają obok sklep, więc liczą, że i tak zrobisz tam zakupy?

Niestety, waha z Auchana jest fatalna. Zatankowałem jakiś czas temu. Przejechałem dystans taki co często robię i zaraz musiałem tankować znowu. Później jeszcze raz zatankowałem Auchana, żeby zobaczyć/potwierdzić. To samo- schodzi strasznie szybko. Jakby za dużo wody wlewali do niej czy co.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
34 minuty temu, jmk napisał:

 

A to nie jest mit? :-k Tam jest taniej, bo mają obok sklep, więc liczą, że i tak zrobisz tam zakupy?

 

Słyszałem, że w PL mamy tylko Lotos i Orlen paliwo i jak to nie jest stacja typu Janusz Oil to jest to samo paliwo + mają kontrole jakości.

Tak chyba właśnie jest. Co więcej, kontrolę pokazują, że nie ma reguły - sieciówka, Auchan czy Januszex może mieć chrzczone paliwo. Dziś będzie raport z kontroli, pewnie będzie o tym  w mediach.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Counter napisał:

Tylko Shell.

 

True story! :)

 

2 godziny temu, kolek23 napisał:

Jakość jakością, ale kumple opowiadali mi historie gdzie na gówno stacjach do 60-cio litrowego baku wchodziło 65l. dyzla :D 

 

Ja tak miałem na BP. Do Fabii, która miała bak 45l nalałem 52 litry :) of kors BP w ogóle nie widziało w tym problemu, dlatego nie tankuje u chujków!

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...