Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, Scorpio napisał:

Bo czasami dodają komponenty do tych paliw (jak np Verva czy Vipower) ale generalnie dostaja to samo. Kilka lat temu uczyłem gościa który jeździł cysternami na Dolnym Śląsku (brali paliwo gdzies niedaleko Opola oidp) i dokładnie pamiętam jak mi mówił, że jeździ na różne stacje (shell, BP itp) dokładnie z tym samym paliwem.

No i owe komponenty mogą przecież zmieniać właściwości tychże paliw.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, demrenfaris napisał:

XDDDDD Typ po 4 latach w PE nadal nie ogarnia trybu głosowania :D 

 

Jedyna patologia, jaką ewentualnie nagłaśnia to, że jego matka piła w ciąży i biedak urodził się idiotą. 

hehe po roku nie po 4

no i głosowanie hurtem 50 poprawek na tak lub nie, kiedy z czescia sie zgadzasz a z reszta nie pewnie tez jest w porzadku, co? xD

 

hehe dobre z ta jego stara, sam na to wpadles? xDDDD :iksde:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Manipulacje Sośnierza są o zgrozo mądrzejsze niż próby ich obrony :lol:

Ten kuc nie był łaskaw powiedzieć o takich "drobiazgach" jak możliwość wniesienia o głosowanie elektroniczne (w razie wątpliwości co do wyniku) i sprzeciwu wobec tego jak zarejestrowano swój głos w czasie 2 dni od głosowania. Biorąc to pod uwagę przedstawianie przypadkowo unoszonych rąk do podłożonego dźwięku (ciekawe, czy nie zmanipulowanego, co jest bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę całokształt materiału) ma już zupełnie inny wydźwięk, zwłaszcza że znając kuchnię (dyscyplina, uzgadnianie głosowań) pewnie i tak wyniki są znane jeszcze przed głosowaniem.

To trochę tak, jak laicy narzekający, że sąd przychodzi na rozprawę odwoławczą, słucha głosów stron i po pięciu minutach odczytuje długi wyrok - tak jakby nie miał znaczenia. No nie ma znaczenia, bo w 99,99% spraw to co ludzie mówią w postępowaniu apelacyjnym nie ma znaczenia, a znaczenie ma tylko treść apelacji i zgromadzony materiał dowodowy, znany sędziom od miesięcy. To, że prawnik się na rozprawie apelacyjnej produkuje prawie zawsze wynika tylko z chęci popisania się przed klientem.

 

tl;dr głupi kuc Sośnierz to głupi kuc, beka z ludzi, którzy mu wierzą

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Misiek napisał:

No i owe komponenty mogą przecież zmieniać właściwości tychże paliw.

Oczywiście że tak - przecież tego nie neguje i o tym piszę. Tyle że zwykle paliwo typu 95 czy diesel jest dokładnie takie samo ma różnych stacjach i pod różnymi szyldami.

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Scorpio napisał:

Oczywiście że tak - przecież tego nie neguje i o tym piszę. Tyle że zwykle paliwo typu 95 czy diesel jest dokładnie takie samo ma różnych stacjach i pod różnymi szyldami.

no nie, nie tylko paliwo premium jest modyfikowane

 

Cytat

Mimo że paliwa na stacjach BP, Lukoil, Neste, Shell czy Statoil dostarczane są przez Lotos lub Orlen, to mogą różnić się składem. Firmy zamawiając benzynę i olej napędowy podają ich konkretną specyfikację.

źródło

Odnośnik do komentarza

Zgarnąłem trochę za to plusów, więc wypada skończyć temat. Akcja #beeresnastażuwNFL odwołana.

 

I tak raczej meh, w Jets wzięli mnie na listę rezerwową (jako drugiego). Nie nastawiam się, żeby ktokolwiek zrezygnował. W Bears tylko napisali, że nie i bardzo im przykro.

 

I tak właśnie zacząłem weekend.

  • Lubię! 2
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
5 hours ago, Hidalgoo said:

hehe po roku nie po 4

no i głosowanie hurtem 50 poprawek na tak lub nie, kiedy z czescia sie zgadzasz a z reszta nie pewnie tez jest w porzadku, co? xD

 

hehe dobre z ta jego stara, sam na to wpadles? xDDDD :iksde:

hehe głosowano nad jego poprawkami wcześniej (partie parlamentu umówiły się, jak będą głosować, najwyraźniej Kuca nikt nie poinformował/Kuc manipuluje) hehe 

 

To, co on proponuje równa się paraliżowi PE. Obstrukcjonista.

 

PS Sam to wymyśliłem, ale pierwotnie piła matka min. Andruszkiewicza. 

 

PPS Przepraszam, a więc to, co normalnemu parlamentarzyście zajmuje 10 minut, Pan Sośnierz przyswaja w +12 miesięcy, a nie +48. Mea culpa.

Edytowane przez demrenfaris
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Lucifer Morningstar napisał:

Kim grasz? Rozumiem, że 20 ekipa która nie zamieściła się na screenie? ;)

 

Milanem ;)

 

I zrobiłem rewolucję zimą. Ciekawe co na to kibice :D Klub lideruje przez zimę, z grupy LE wyszliśmy z drugiego miejsca, jesteśmy w 1/4 Pucharu Włoch i... robimy coś takiego:

 

WqL4hXV.jpg

NBy33PE.jpg

UCjhSWP.jpg

 

Jak coś to FIFA17 ;)

 

Średnia wieku piękna :D

 

Donnarumma (17)

Calabria (20)

Kimpembe (21)

Romagnoli (22)

Guerreiro (23)

Sanches (19)

Meyer (21)

Locatelli (19)

Ikeanacho (20)

Niang (22)

Bacca (30)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...