Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, Reaper napisał:

chcę napisać wpis na wewnętrznego blog firmowego

Fookin' shit, brzmi jak totalna abstrakcja. U nas kiedys chcieli to wprowadzic i dawali nawet nagrody finansowe - pisaly ze 3 osoby na cala firme (zaluje, ze mi sie nie chcialo, bo przy takiej konkurencji dwa byle jakie wpisy zalatwialy 1-3 tys. zl).

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SZk napisał:

Fookin' shit, brzmi jak totalna abstrakcja. U nas kiedys chcieli to wprowadzic i dawali nawet nagrody finansowe - pisaly ze 3 osoby na cala firme (zaluje, ze mi sie nie chcialo, bo przy takiej konkurencji dwa byle jakie wpisy zalatwialy 1-3 tys. zl).

No u nas się pojawia kilkanaście wpisów tygodniowo. Za darmo, żeby rozwiać wszelkie wątpliwości ;) 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, SZk napisał:

Fookin' shit, brzmi jak totalna abstrakcja. U nas kiedys chcieli to wprowadzic i dawali nawet nagrody finansowe - pisaly ze 3 osoby na cala firme (zaluje, ze mi sie nie chcialo, bo przy takiej konkurencji dwa byle jakie wpisy zalatwialy 1-3 tys. zl).

widocznie robili korporacyjną propagandę nie tak jak należy (jak widać w Skyscannerze robią to lepiej :D )

  • Lubię! 1
  • Uwielbiam 3
Odnośnik do komentarza

japierdole, dodzwonić się do warszawskiego urzędu skarbowego graniczy z cudem... :roll: Dostałem jakieś wezwanie, że oni mają coś zjebane w systemie, więc ja mam teraz się spinać i to naprawiać :roll: A teraz oczywiście nie mogę się dodzwonić. Na 25 prób w ciągu 2 dni, udało się 2 razy porozmawiać z żywą osobą, która mnie przełączała do osoby zajmującej się moją sprawą - za pierwszym razem nie udało się połączyć, a za drugim po prostu odłożyli słuchawkę, bo miałem po 3 sygnałach dźwięk zajętego połączenia :roll: Oczywiście przy kolejnych próbach ta osoba co mnie przełączała już przestała odbierać.

Odnośnik do komentarza
27 minut temu, Reaper napisał:

Tytuł spoko, ja chcę napisać wpis na wewnętrznego blog firmowego i wymyśliłem tytuł "Are you too cool for SQL?" :keke: 

 

Nie do końca ma to sens, bo SQL się albo czyta "es kju el" albo "sikuel", ale mi się i tak podoba :keke: 

To napisz "To hell with SQL". Wtedy rym i sens ;)

  • Lubię! 2
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Dobra wyjaśniła się sytuacja z Urzędem Skarbowym. Okazało się, że najlepszym sposobem było dodzwonienie się do kierowniczki, która mi wszystko wyjaśniła. Swoją drogą przemiła kobita, jak już do mnie dotarło, że to urząd chce mi zwrócić dodatkowe pieniądze i dlatego mam złożyć korektę (lol), to przysłowiowym śmiechom nie było końca ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No to ładnie się przywitaliśmy z Ligą Mistrzów . Szczegóły niedługo w opku.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Pomuszcie kupic sluchawki xD
 
Sennheiser HD 4.30g.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...