Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Śmiejesz się - akurat ze szwagrem jak skręcaliśmy taki domek drewniany dla młodej (wtedy jeszcze jedna była) to jedna z pamiętnych sobót - grilla machnęliśmy, cały ogródek nasz, piwko i sobota zleciała momentalnie. 

 

Tak że jak coś to wpadaj - 40% się znajdzie, a do tego dostaniesz klocki Duplo, grę "Mały stolarz" i cztery Barbie (ale bez głów ;)). 

Odnośnik do komentarza

A to u mnie akurat tablet jest grany baaardzo rzadko, najczęściej w trakcie wyjazdów do rodziców, czyli raz na kwartał. Telefon nie powiem, zdarzy się 1-2 na tydzień, chociaż teraz młoda ma bana, bo oczywiście jak zawsze zachodziłem w głowę, jak to rodzice nie ogarniają, że dziecko coś sobie kupi, tak teraz mnie trafiło - karta podpięta do Google Play i poszło się walić ze 30 zł na jakiś zestaw pierdół w jakiejś gierce. I oczywiście "no ja tylko kliknęłam". No ale może nauka nie pójdzie w las, bo już się zarzeka, że będzie czytała to, co klika :). 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Co Kamtek pisał o dzieciach?

A co do zdjęcia @Feanora, to ja dopiero za drugim razem ogarnąłem, że to było robione zza szyby i miałem mindfuck dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na niebo na suficie :crazy: 

sory pomylilo mi sie

 

DWA RAZY WSTAWALEM W NOCY DO DZIECKA TO CHYBA MIALEM PRAWO CO

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
41 minut temu, jmk napisał:

@me_who jest temat Kosty Runjaicia w FCN? :> 

Nie wiem, polskie media podają, że to kicker napisał o nim jako kandydacie na trenera FCN. Ale jedyny artykuł z ostatnich dni, jaki znalazłem na stronie kickera nic o tym nie mówi. Jest wymieniony tylko Damir Canadi, który już pożegnał się z ludźmi w Atromitosie Ateny. To samo transfermarkt.de - jest temat Canadiego, a nie ma tematu Runjaica. Może w papierowym kickerze było coś o kandydatach na trenera i na tym się oparły polskie media.

Odnośnik do komentarza

No własnie najpierw widziałem lokalne szczecińskie, ale widzę też przegląd, polsat sport itp :-k Przecież ma nową umowę to trochę by musieli za niego zabulić, a chyba będą patrzeć na każde euro po spadku?

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

No własnie najpierw widziałem lokalne szczecińskie, ale widzę też przegląd, polsat sport itp :-k Przecież ma nową umowę to trochę by musieli za niego zabulić, a chyba będą patrzeć na każde euro po spadku?

Jest całkowicie nowe kierownictwo od spraw transferowych, więc jakby się uparli, to kto im zabroni? No i umówmy się, ile by to mogło kosztować? Milion Euro? Dwa? Jakby zarząd był przekonany to nie jest to zaporowa kwota. FCN grając w większości drugoligowym szrotem w BuLi trochę sobie podreperował budżet ;)

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, kolek23 napisał:

Miałem ostatnio takie głupie myśli, że może czas na rodzinę, czy coś takiego.

 

Nie, dziękuję.

 

Ale pieska bym chciał :) 

Teraz piesek a za 3-4 lata dziecko i masz w chacie taki rozpierdol, ze glowa mala :D  Moja zona chciala psa jak byla w ciazy (bo miala wiecej czasu itd). Oczywiscie wybilem jej to z glowy. Teraz przy 11-miesiecznym dziecku dziekuje mi ze lzami w oczach ;) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Reaper napisał:

Właśnie wyświetliła mi się reklama gejowskich rejsów (All-gay cruises) :-k Czyżby Google znał mnie lepiej niż ja sam siebie? :-k 

Algorytm sobie prześwietlił post o usypianiu dzieciaków i wyszło, że z facetem nie miałbyś tych problemów. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Scorpio napisał:

Teraz piesek a za 3-4 lata dziecko i masz w chacie taki rozpierdol, ze glowa mala :D  Moja zona chciala psa jak byla w ciazy (bo miala wiecej czasu itd). Oczywiscie wybilem jej to z glowy. Teraz przy 11-miesiecznym dziecku dziekuje mi ze lzami w oczach ;) 

Pff, my mamy labradora właśnie odkąd żona była w ciąży z pierwszym synem i uważamy obydwoje, że to było genialne posunięcie :) 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hajd napisał:
2 godziny temu, lad napisał:

Co Kamtek pisał o dzieciach?

A co do zdjęcia @Feanora, to ja dopiero za drugim razem ogarnąłem, że to było robione zza szyby i miałem mindfuck dlaczego nikt nie zwrócił uwagi na niebo na suficie :crazy: 

sory pomylilo mi sie

Dajcie mi jeszcze chwilę i też się zacznę wymądrzać w temacie :)

  • Lubię! 3
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Właśnie wyświetliła mi się reklama gejowskich rejsów (All-gay cruises) :-k Czyżby Google znał mnie lepiej niż ja sam siebie? :-k 

Haha też to kiedyś miałem. Czytałem artykul o Klepackiej szukającej gendera na listach startowych a potem wyskoczyła te reklama. Akurat siedziałem w autobusie, mam nadzieję że nikt nie widział :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Reaper napisał:

Pff, my mamy labradora właśnie odkąd żona była w ciąży z pierwszym synem i uważamy obydwoje, że to było genialne posunięcie :) 

Patrzac na to, jaki macie teraz zapierdziel z dwoma dzieciakami, to jeszcze pies i jakies 2 spacery dziennie (u nas nie ma ogrodu) - chyba jednak macie wystarczajaco roboty ;) 

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...