Skocz do zawartości

Marynia podczas Majówki wychyla 556 butli z kumplami z forum


lad

Ulubione zajęcie Maryni to:  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Po reakcjach na dokument Sekielskiego zastanawiam się, czy więcej podłości ten film ujawnił u księży, czy u prawicowych polityków, którzy od paru dni wyrzygują z siebie po prostu żenujące opinie. Sam nie wiem, czy moim faworytem jest Duda nie wymieniający kościoła wśród miejsc, gdzie dzieci są zagrożone ze strony pedofili, czy Gryglas, który powiedział, że nie obejrzy dokumentu tak, jak nie czytał Mein Kampf.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gacek napisał:

Po reakcjach na dokument Sekielskiego zastanawiam się, czy więcej podłości ten film ujawnił u księży, czy u prawicowych polityków, którzy od paru dni wyrzygują z siebie po prostu żenujące opinie. Sam nie wiem, czy moim faworytem jest Duda nie wymieniający kościoła wśród miejsc, gdzie dzieci są zagrożone ze strony pedofili, czy Gryglas, który powiedział, że nie obejrzy dokumentu tak, jak nie czytał Mein Kampf.

Nie ma ratunku dla tego kraju.

 

Kurwa właśnie wszedłem na wagę. Bardzo dobrze idzie mi redukcja z 7 kilo zostało jeszcze jakies 12 :keke:

 

Chociażby kurwa to:

 

  • Lubię! 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Cytat

1. STANDARD LICENSE - UNLIMITED TIME - 34€ For One Track - 139€ For Subscription (All Tracks): Subscribe
The Standard License is non-exclusive, non-transferable, non-refundable and gives you lifetime rights to use our music after purchase for Websites, videos, films, documentaries, animations, presentations, slide-shows, music on hold and background music in bars, hotels, restaurants, shops, gyms, exhibitions, trade fairs and conferences.

 

:-k

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...