Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Brudinho napisał:

Kurwa brak mi na siebie słów

Obudziłem się 7 km od domu z wyładowanym telefonem i na srogim kacu musiałem przejść 3 km zanim znalazłem autobus do domu.....

Dziń dobry

Brak mi emoty przerażenia/szoku ;o w sumei dobrze, że chociaż z telefonem się obudziłeś :roll: 

ps. pupa cała?

Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Brudinho said:

Gdzieś za Fashion Outlet 

 

Ten Fashion Outlet jest niedaleko lotniska?

 

W środę przyleciałem do Wrocka i zatrzymałem się tam w McD na szybkie śniadanie. Wyjeżdżając zauważyłem, że jest tam Pasibus, więc moja kolacja przed wylotem do domu już zaplanowana :D Jeszcze się zastanawiam czy w niedzielę nie pojechać :D

 

Brudi - więcej szczegółów z historii prosimy :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, kolek23 napisał:

W środę przyleciałem do Wrocka i zatrzymałem się tam w McD na szybkie śniadanie. Wyjeżdżając zauważyłem, że jest tam Pasibus, więc moja kolacja przed wylotem do domu już zaplanowana :D Jeszcze się zastanawiam czy w niedzielę nie pojechać :D

ooo, Pasibus <3 będziemy jechali z żoną do Złotych Tarasów specjalnie na burgera Pasibusa :D 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Brudinho napisał:

Kurwa brak mi na siebie słów

Obudziłem się 7 km od domu z wyładowanym telefonem i na srogim kacu musiałem przejść 3 km zanim znalazłem autobus do domu.....

Dziń dobry

Takie rzeczy tylko po opuszczeniu polskiej służby zdrowia!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...