Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Brudi glaszcze.GIF

 

Pamiętam (a raczej nie pamiętam) jak tak wracałem przez różne wioski pół nocy z jakiejś nieznanej mi okolicy, bo po pijaku pomyliłem kierunki, albo poszedłem w jakimś jednym losowym, do tej pory nie wiem smile.gif to były lata może 2004-06, więc telefon nawet sprawny, niewiele mi pomógł.

 

Poza tym jeszcze jeden dramat - chciałem w FM 2010 odblokowac wszystkie osiągnięcia, co jakiś czas mnie to nachodzi, teraz wziąłem się za Szkockiego Bohatera, czyli awans z najnizszej ligi do ekstraklasy, ale chyba nie da się wszystkich osiągnięc odblokować jednym menedżerem, bo po oststnim awansie achievementu ni ma sad.png tak samo miałem z Anglią, ale wtedy wyczytalem na forum Si, że tam coś było zbugowane i trzeba było wygrać Championship, awans po barażach nie wystarczał. W Szkocji awansowałem z pierwszej lokaty i też pizda. Wygląda na to, że tylko jeśli zaczniemy w pierwszym sezonie to sie będzie liczyć sad.png

 

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Brudinho napisał:

Kurwa brak mi na siebie słów

Obudziłem się 7 km od domu z wyładowanym telefonem i na srogim kacu musiałem przejść 3 km zanim znalazłem autobus do domu.....

Dziń dobry

 

Piłeś we FriendZonie? :keke: 

 

Godzinę temu, kolek23 napisał:

 

Ten Fashion Outlet jest niedaleko lotniska?

 

W środę przyleciałem do Wrocka i zatrzymałem się tam w McD na szybkie śniadanie. Wyjeżdżając zauważyłem, że jest tam Pasibus, więc moja kolacja przed wylotem do domu już zaplanowana :D Jeszcze się zastanawiam czy w niedzielę nie pojechać :D

 

Brudi - więcej szczegółów z historii prosimy :D 

 

No we Wrocku jest tylko jeden FO.

 

Natomiast jest jakieś milion PasiBusów i dają coraz mniejsze kanapki kutasiarze :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Pulek napisał:

No ta pozycja mnie drażni, dupa mnie boli dalej (pomimo wymiany siodełka na żelowe...), ogólnie nie ma jednak na rynku roweru z takim osprzętem za takie pieniądze. Nie wiem sam, ale muszę o tym pomyśleć

Co do ustawienia siodełka to polecam ten film: 

 opuść sobie też czubek siodełka w dół, ale delikatnie, o pare mm, będzie wygodniej ;) 

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...