Skocz do zawartości

Marynia podżega 555 grup zawodowych do palenia opon w stolicy


lad

Kto jeszcze powinien zacząć strajkować w Warszawie?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Pulek napisał:

starczy kulek na dziś :-k

 

jutro śmigam pokukać rowery, może coś mnie w oko wpadnie:)

nie szkoda Ci hasy na kolejny rower ? :) wymien oopony, ew. osprzet i smigaj :)

7 godzin temu, Perez napisał:

@jmk planow jest duzo :). Dom jest na liscie, ale to zlozone. Teraz jest kredyt na mieszkaniu, chociaz dom do ogarniecia, ale blizej tesciow w Grodzisku Maz., gdzie 1000 metrow dzialki kosztuje 100k, a nie jak w okolicach Wawra 350-400k. 

czyli mówisz, że planujesz wrócić na prawilną stronę Wisły, bardzo się chwali. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Perez napisał:

@jmk planow jest duzo :). Dom jest na liscie, ale to zlozone. Teraz jest kredyt na mieszkaniu, chociaz dom do ogarniecia, ale blizej tesciow w Grodzisku Maz., gdzie 1000 metrow dzialki kosztuje 100k, a nie jak w okolicach Wawra 350-400k. 

Ale kupiłeś już tę działkę? Bo ceny to tylko rosnąć będą.

 

Ja, jeśli będę wracał, to planuję rozglądać się za gotowym domkiem właśnie gdzieś w okolicach Wawer, Miedzeszyn, Falenica, nawet Michalin czy Józefów. Im bliżej do Warszawy tym lepiej. Gotowy jakiś segmencik (choć najchętniej bez dzielenia ściany z sąsiadem), ok. 120m2, do tego sensowny ogródek na grilla, a żeby i pies miał się jak przebiec, a i z dzieciakami w piłkę pokopać. Jak się orientowałem, to 700-800k za takie cudo jest możliwe.

11 minut temu, Pulek napisał:

Jezu, randki <3

 

O nie, randki to jest coś za czym zdecydowanie nie tęsknię :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dzialka jeszcze nie kupiona, bo ten Grodzisk to tak srednio, no ale tam sie rozgladalismy, bo raz tanio, dwa tesciowie pod reka. Ale chyba trzeba bedzie kupic, bo faktycznie drozec bedzie, zwlaszcza tam, bo teraz przy A2 z Gro na Bemowo to sie w pol godzinki dojedzie.

 

Segmenty tez ogladalem tylko tam wlasnie jest czesto klopot z ogrodkiem, w sensie jest jakas klitka w stylu jak mam teraz. Optymalna dzialka to wlasnie takie 900-1000 metrow, zwlaszcza ze dom planujemy parter tylko, wiec swoje zajmie. 

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Counter napisał:

to mówisz, że zakwasy masz... o ty psie na baby ;)

Od spacerowania... spacerowania? Ja mam inną definicję spacerowania. I chyba jednak wolę siąść i żreć.

 

7 minut temu, Reaper napisał:

O nie, randki to jest coś za czym zdecydowanie nie tęsknię :D 

Ja sam nie lubię. Tą dziewczynę jakiś czas temu poznałem i w sumie tak teraz zaczęliśmy, ale no wczorajsze odkrycie, że musiałbym mieć chyba nogi ze stali, płuca opróżnione ze smogu i jednak ogólnie kondycję innego człowieka... ja po zjedzeniu ledwo się turlałem, a ją już nosiło :roll: przecież posiłek należy zalać cementem, najlepiej piwnym i poczekać aż się uleży ;( 

  • Lubię! 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Perez napisał:

@jmk planow jest duzo :). Dom jest na liscie, ale to zlozone. Teraz jest kredyt na mieszkaniu, chociaz dom do ogarniecia, ale blizej tesciow w Grodzisku Maz., gdzie 1000 metrow dzialki kosztuje 100k, a nie jak w okolicach Wawra 350-400k. 

Mysle pdobnie, tzn w kwestii lokalizacji dzialki - moze sie po sasiedzku pobudujemy? :D

Odnośnik do komentarza

Ja z obecnego mieszkania jestem zadowolony, ale jednak dom cały czas chodzi mi po głowie. Jak zacząłem przeglądać ogłoszenia, to zdziwiłem się, że za 500-700k można kupić gotowy dom na sporej działce. Wiadomo, że to nie to samo co zbudowanie od zera, ale jednak ma swoje plusy.

 

https://www.otodom.pl/oferta/parterowy-136-m2-zabia-wola-ID3WwjV.html#7ec5ae9744 pewnie celowałbym coś w takim klimacie

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Perez napisał:

O, no klimaty budowlane bardzo podobne, też mi się takie chałupki podobają. 

 

A działki widzę nieźle... https://www.otodom.pl/oferta/30-minut-od-warszawy-k-blonia-900m2-budowlana-ID3YVni.html#b338965b9c - ten opis :D. Tylko 10 km do Leszna, gdzie zaczynał Robert Lewandowski :). 

 

Nie masz kanalizy, musisz tu doliczyć koszt szamba no i być przygotowanym, że będzie trzeba go regularnie wywozić ;) Od razu powiem, że jak sprawdzimy wszystkie takie pierwsze informacje to warto jechać z geologiem na miejsce, żeby zrobić odwiert, oglądałem działkę bardzo fajna za niecałe 50k, ale na terenie podmokłym, gdzie tylko palowanie wchodziło w grę a to koszt nawet 30 tysięcy. Gdzieś niedaleko Szczecina była afera, chyba nawet Polsat kręcił, że pod warstwą ziemi była kupa... gruzu.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, z0nk napisał:

Od spacerowania... 

To takie dziewczyny jeszcze istnieją? Ja ostatnio trafiam tylko na takie co tylko myślą o tym aby siedzieć i robić foty na insta. A kiedyś to się potrafiło nawet pół Warszawy przejść w trakcie letniej nocy. 

 

Meble skręcone więc czas wrócić do domu. Pogoda, jak to w weekend, chujowa więc chyba pora na kulki. 

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, wwosik napisał:

A my tu w ogóle mamy architektów. Bo ja mam wreszcie szansę jakąś na kupno mieszkania obok i dołączenie do mojego. Tylko, czy to możliwe.

A w czym problem? Jezeli nie ma sciany nosnej, to robisz przebicie i cieszysz sie drugim mieszkaniem.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...