Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Mecz z Lechią na nowym stadionie, ceny biletów takie jak na Oporowskiej. Miód :)

Rozszerzono też wreszcie ofertę zniżek. Chociaż bilet "zerowy" dla dzieci poniżej 6 roku życia, który trzeba odebrać w kasie po podaniu nr PESEL dziecka jest komiczny. Za to bilet "rodzinny" dla małżeństwa mi bardzo odpowiada - żona już przebiera nogami, by udać się na mecze z Lechią i Wisłą :)

 

Pozostaje kwestia dystrybucji biletów. Oczywiście spieprzona na maksa jak na razie. Raptem dwa punkty w mieście, które mają sprzedać ok. 40 tysięcy biletów w nieco ponad tydzień :roll: Wczoraj towarzystwo tkwiło w kolejkach po 3-4 godziny. Ja planuję zajrzeć na nowy stadion w niedzielę i kupić bilety - trzeba jednak wyposażyć się w termos z ciepłą herbatą...

Odnośnik do komentarza

Rozszerzono też wreszcie ofertę zniżek. Chociaż bilet "zerowy" dla dzieci poniżej 6 roku życia, który trzeba odebrać w kasie po podaniu nr PESEL dziecka jest komiczny. Za to bilet "rodzinny" dla małżeństwa mi bardzo odpowiada - żona już przebiera nogami, by udać się na mecze z Lechią i Wisłą :)

 

A czemu komiczny?

 

Rozumiem, że chodzi o sam fakt konieczności pójścia po bezpłatny bilet, ale z punktu widzenia organizatora to najlepsze wyjście (jak inaczej można ocenić wiek dziecka? Są wyrośnięte pięciolatki i niewyrośnięte siedmiolatki, PESEL to weryfikuje jednoznacznie).

Odnośnik do komentarza

Sprzedaż online kuleje i to mocno. Bilety na Oporowską online (tylko dla posiadaczy kart kibica, rzecz jasna) można było kupić tylko pojedyncze, bez szans na kupno np. biletu rodzinnego. Teraz przenosiny na nowy stadion przerosły chyba możliwości pewnych osób w klubie i sprzedaż online na razie jest w ogóle wstrzymana.

 

@Gabe - komiczne, bo można spokojnie ten PESEL dziecka sprawdzić na bramce wejściowej (i tak sprawdzane są dokumenty tożsamości każdej z osób i porównywane z biletem - przynajmniej ja każdorazowo przechodzę przez tę procedurę). Pół biedy teraz, kiedy nawet posiadacze karnetów muszą udać się do kas, by wymienić swoje karnety z Oporowskiej na bilety na nowy obiekt, ale już na kolejny mecz to jest lekki problem - ojciec posiada karnet (już wymieniony na bilety na nowy obiekt), ale i tak musi śmigać pod kasy i tkwić w sporej kolejce, żeby zdobyć "zerowy" bilet dla dziecka.

Odnośnik do komentarza

Swoją drogą ciekawe jak to jest, że na jednych stadionach bez KK nie kupisz biletu, bo "ustawa", a we Wrocku papierowe bilety w najlepsze..

Ceny super, i zniżki!Rodzinny z żoną - jak się chce to idzie. Widać, że chcą przyciągnąć komplety i zachęcić na przyszłość. 20pln za bramką - u nas 35pln, prosta u Was 35 u nas 45 i 55 :/ Mecze z Lechia i Wisła w cat tanszej? To już chłit marketingowy chyba, bo w cat droższej tylko Legia i może Lech? Komplety powinny być - oby!

Odnośnik do komentarza

Na Oporowskiej bilety na mecze z Lechią i Wisłą byłyby w cenie wyższej. W związku z debiutem Śląska na nowym obiekcie starają się jednak powalczyć o więcej niż ca. 9 tys. widzów. Znacznie więcej. I polityka cenowa im się chwali. Gorzej, że kanały dystrybucji biletów pozostawiają wiele do życzenia. Bardzo wiele.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem jak są sprzedawane :P Ja się pytam po raz 3: jak załatwili możliwość sprzedawania biletów papierowych, bo nie wiem czy wiesz, ale w innych miastach NIE można kupić biletu papierowego, tylko KAZDY musi mieć KK, bo "tak mówi ustawa" i wymóg PZPN czy innego organu. Nie wiem jak jaśniej zadać pytanie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...