Skocz do zawartości

Śląsk Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Mogę powiedzieć tylko tyle, że posiedzenie w tej sprawie się odbyło. Sektor gości musi być dostępny – mówi szef WB PZPN Andrzej Binkowski. Nieoficjalnie wiemy, że decyzję umotywowano głównie tym, że gospodarz obiektu był już jesienią upominany, że zgoda na nie dostosowanie areny do potrzeb kibiców gości jest tymczasowa.

 

http://www.przeglads...8737,1,789.html

 

No to Slask czekaja szybkie roboty budowlane... :-k

 

Nie powiem - cieszy mnie to, bo nie lubie zaslania sie czym popadnie byle tylko kibicow gosci nie wpuscic.

 

Tylko, że Śląsk nie robi tego celowo, jak niektóre kluby jakiś czas temu (nie mówię tu o Legii) ;)

 

Imho coś muszą zrobić, bo ciśnienie na 2 pierwsze mecze jest przeogromne.

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, ze nie robil celowo, ale liczyl, ze i tym razem sie upiecze... ;)

 

Swoja droga to troche dziwne - buduje sie stadion o ktorym od poczatku wiadomo, ze bedzie sluzyl tez do meczow ligowych i bedzie koniecznosc wydzielenia osobnego wejscia dla gosci... i po prostu nie uwzglednia sie tego w pierwotnym projekcie. Czemu?

Odnośnik do komentarza

I tym razem? Sugerujesz, że Śląsk robił już tak wcześniej? Jeśli tak, to grubo się mylisz, Henkel. Pamiętam, jak w czasie remontu Oporowskiej (druga liga, bodaj sezon 06/07) Śląsk musiał grać mecze na Olimpijskim, żeby "działał" sektor gości. Zgody na grę na Oporowskiej bez udziału kibiców rywali nie dał PZPN. Tymczasem przedtem i potem regułą w ekstraklasie były warunkowe zgody na rozgrywanie meczów bez udziału kibiców gości. Teraz nagle wielkie larum, pffff.

 

Żeby była jasność, też jestem za udziałem kibiców obu drużyn w meczach ligowych, bo to jest element niezbędny do stworzenia odpowiedniego widowiska. Mierzmy jednak wszystkich jedną miarą, a nie traktujmy jednych lepiej, drugich zaś gorzej. Bo nie jest winą klubu, że odpowiedzialni za budowę nowego stadionu stwierdzili, że temat kibiców gości (stosownych zabezpieczeń i dojść) to sprawa na "po Euro"...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

W Slasku zaczyna sie jakis dramat. Pilkarze ewidentnie ida pod zwolnienie Oresta. Podobno sa niesnaski co do wysokich kontraktów (Mraz, Kelemen), niesportowego prowadzenia (Spahic) czy presjii (Mila). Ogolnie druzyna gra taki piach, ze o mistrzostwie mozna zapomniec, a i puchary bylyby wielkim sukcesem.

Quo vadis Slasku?

 

http://www.tvnturbo.pl/program/puchar-polski-2011-12/videolist/10 a ta akcja z 44 minuty wyglada jak ustawka :picard:

 

Urwa, za ciezko sie u Oresta trenuje? Petrescu ich postraszyc,..

Odnośnik do komentarza

Nie wiemy co sie dzieje w Śląsku, ale rzeczywiście dramat jest straszny... 4 mecze 2 z 12 pktów :( Orest po raz pierwszy tłumaczący się na konferencji- szkoda kibiców naprawdę; jeśli to co Jasonx pisze jest prawdą to już w ogole komentarz chyba jest zbędny..:(

Odnośnik do komentarza

Petrescu by ich poustawial ;) Obawiam sie, ze ze Slaskiem bedzie to samo co z Lechem. Jest stadion, pilkarze a trener.. bez komentarza.

 

Jacy piłkarze? Który zawodnik Śląska prezentuje poziom na miarę mistrzostwa Polski? Osobiście nie widzę żadnego. Żadnego. Oczywiście nie mówię o obecnej formie, tylko ogólnie. Z resztą jeszcze po rundzie jesiennej Orest był bohaterem, a teraz już bez komentarza.....

Odnośnik do komentarza

Petrescu by ich poustawial ;) Obawiam sie, ze ze Slaskiem bedzie to samo co z Lechem. Jest stadion, pilkarze a trener.. bez komentarza.

 

Jacy piłkarze? Który zawodnik Śląska prezentuje poziom na miarę mistrzostwa Polski? Osobiście nie widzę żadnego. Żadnego...

 

Jest taki jeden piłkarz- Sebastian Mila, obserwowałem go na meczy Legii... jako jedyny biegał i się starał i na Wiosnę prezentuje chyba na tle drużyny najlepszy poziom... reszta to się woli o pieniądze kłócić... żenada....

Odnośnik do komentarza

Nie chodziło mi o zaangażowanie, a o czyste umiejętności. To może właśnie Mila, ale to i tak ostatecznie. Reszta to zwykłe średniaki i to że im tak dobrze szło w zeszłym sezonie, czy na jesieni to IMO zasługa Oresta. Stąd nie rozumiem dlaczego to na Lenczyka spadają teraz gromy, czyżby tak szybko od bohatera do zera?

Odnośnik do komentarza

Ja mam deja vu - przeciez tak samo bylo pod koniec kadencji Tarasiewicza - tlumaczenia na treningach, brak pomyslu na poprawe, pilkarze skonfliktowani z trenerem, itepe - w zwiazku z tym to teraz troche wyglada, ze poprzedni problem nie byl zwiazany z trenerem, bo - co mozemy teraz zaobserwowac - jego zmiana przyniosla skutek, ale tylko tymczasowy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jaja jak berety :lol:

primo - mecz z Bełchotowem prawdopodobnie zagramy na Oporowskiej

http://www.slasknet.com/?nr=12360

secudno - prawdopodbnie nie odbedzie sie u nas mecz Brazylia - Japonia

http://www.sport.pl/sport-wroclaw/1,123436,11420753,Mecz_Brazylia___Japonia_zniknal_ze_strony_FIFA__PZPN.html

tertio - postawa Slaska w tej rundzie :picard:

Odnośnik do komentarza

Wie,

 

W związku rozegraniem spotkania Śląska Wrocław z GKS-em Bełchatów na stadionie przy ul. Oporowskiej, posiadacze karnetów od piątku będą mogli odbierać wejściówki na stary obiekt WKS-u. Otwarta sprzedaż biletów rozpocznie się we wtorek (3 kwietnia). Kibice posiadający karnety będą mogli wymienić swoje abonamenty jedynie w kasach stadionu przy ul. Oporowskiejj, które w dni powszednie czynne będą w godz. 9-19, a w sobotę i w niedzielę w godz. 9-17. Mogą jednak zarezerwować miejsce dla siebie wysyłając (najpóźniej do poniedziałku) e-mail na adres: kasy@slaskwroclaw.pl.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...