Skocz do zawartości

[FM 2007] STOP! Chcesz o coś spytać? Zrób to tutaj!


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, z tym, że ja już tą bazę danych dość konkretnie zedytowałem (nowi piłkarze itd.), nie chciałbym tego tracić, naprawdę sporo czasu nad tym spędziłem.

 

Nie da się jakoś inaczej tej frekwencji zmienić?

Też taką macie?

 

Albo jakoś ten puchar przez edytora usunąć...

Odnośnik do komentarza

Witam. Czy wie ktoś może jak uczynic aby gra sie nie crash dumpowala po edycji FMM podczas gry na własnej bazie dancyh zrobionej na podstawie Fudi & Messinho Update_ CM REV Update???? A może ktos wie czemu tak sie dzieje?

 

Po drugie w wyzej wymienionej bazie dancyh stworzylem wlasny zespol, wrzucilem go do Orange Ekstraklasy. Wymagaja wybrania 25 zawodnikow w tym 2 szkolonych w klubie, czy ktos wiek jak usunac caly ten przepis o 25 graczach i 2 szkolonych we wlasnym klubie? w Orange Ekstraklasie

 

 

PS. wie ktos moze jak zmienic rok rozpoczecia gry dla polskiej ligi?

 

Proszę o dobrą odpowiedź na pytania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam, mam pytanko o mozliwości sprzedazy zawodnika, dlaczego w opcjach sprzedaży - adresaci oferty nie mogę znaleźć elementów takich jak np "kluby elitarne", czy tez "kluby wybranej ligi"? Jest tylko "kluby graczy" czy jakoś tak. Jak to zmienić? Pomocy, dopiero się FM 2007 uczę, wcześniej na 2005 grało wszystko w ten sposób. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Witam, mam pytanko o mozliwości sprzedazy zawodnika, dlaczego w opcjach sprzedaży - adresaci oferty nie mogę znaleźć elementów takich jak np "kluby elitarne", czy tez "kluby wybranej ligi"? Jest tylko "kluby graczy" czy jakoś tak. Jak to zmienić? Pomocy, dopiero się FM 2007 uczę, wcześniej na 2005 grało wszystko w ten sposób. Pozdrawiam.

W FM-ie 2007 nie ma takiej możliwości. Zawodnika można proponować wszystkim albo z wyłączeniem klubów z tej samej ligi. Tylko tyle można.

Odnośnik do komentarza
Witam, mam pytanko o mozliwości sprzedazy zawodnika, dlaczego w opcjach sprzedaży - adresaci oferty nie mogę znaleźć elementów takich jak np "kluby elitarne", czy tez "kluby wybranej ligi"? Jest tylko "kluby graczy" czy jakoś tak. Jak to zmienić? Pomocy, dopiero się FM 2007 uczę, wcześniej na 2005 grało wszystko w ten sposób. Pozdrawiam.

W FM-ie 2007 nie ma takiej możliwości. Zawodnika można proponować wszystkim albo z wyłączeniem klubów z tej samej ligi. Tylko tyle można.

 

 

dzięki za szybką odpowiedź, jeszcze jedno: czy jeśli proponujemy wszystkim, to naprawdę wszystkim klubom świata, czy jak to jest? Pozdro

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno pytanie, w edytorze jest taka opcja przy stadionie "used capacity" czy chodzi tu o średnią frekwencję i czy jej wysokość np 4000 nie spowoduje, że jak rozbuduje stadion (a zrobiłem sobie taką możliwość), to mimo tego na mecze przytjdzie mi te 4 tysiące?dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Chciałem się zapytać czy jest coś takiego jak jakiś Super Mega Facepack, bo gdzieś widziałem że 4500 Faceów.

Bardzo proszę, może ktoś wie ;)

 

Mam taki pliczek z około 20000 zdjęć piłkarzy, lecz on zajmuje 491MB, a wszystkie darmowe uploady tylko do 100MB. Jeśli znajdziesz taki do 500MB to mi napisz i upnę. Jest to zbiór FacePacków robiony przez wiele osób, poskładany w całość dla mojego komfortu gry i prawie każdy zawodnik ma mordkę grając w ligach europejskich.

Odnośnik do komentarza

Czy da się jakos w laptopie ustawic zeby mozna było grac w trybie pełnoekranowym?? Wpisałem "-windowed" tak jak w zwykłym kompie oraz zaznaczyłem w ustawienaih ze chce grac w oknie, jednak wyskoczył błąd i nie udało się grac w oknie. Wie ktos jak to zrobic mam wyswietlacz w laptopie 15,4. Pomocy!!

Odnośnik do komentarza
Czy da się jakos w laptopie ustawic zeby mozna było grac w trybie pełnoekranowym?? Wpisałem "-windowed" tak jak w zwykłym kompie oraz zaznaczyłem w ustawienaih ze chce grac w oknie, jednak wyskoczył błąd i nie udało się grac w oknie. Wie ktos jak to zrobic mam wyswietlacz w laptopie 15,4. Pomocy!!

Do ścieżki skrótu we właściwościach dopisz: -small_screen -windowed.

Odnośnik do komentarza

Mam kłopot z instalacją gry - wczoraj instalowałem na nowo FM 2007 i w czasie instalacji (tak mniej-więcej pod koniec) komputer mi się automatycznie zrestartował. Ponowna próba zainstalowania kończy się na komunikacie http://img167.imageshack.us/my.php?image=erroreq8.gif . Usunąłem poprzednią niepełną instalację z dysku, wyczyściłem rejestr z wpisów i dalej to samo. Nie wiem co jeszcze mogę zrobić.

 

 

Pomóżcie, proszę...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...