Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W domu. W Warszawie. Nareszcie. 

 

Chwilę się drzemnalem, a teraz Legia i tv. Wieczorem kulki, bo normalnie mi się marzy granie. Jutro zapowiadają jakieś jebane 20 stopni i słońce, a mogłoby padać żebym bezkarnie bezwyrzutnie mógł grać w grę :/

 

@Reaper bawta się dobrze:) 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Brudinho napisał:

 

Warto, ino Szwajcaria tyćkę droga. Ale to może @kuab? i @wwosik więcej Ci napiszą ;) 

Miasto fajne do mieszkania, jeśli masz kasę, ale nie sugerowałbym turystycznie. Z tego co pamiętam wyjście na pizzę i piwo dla dwóch osób, to 80 CHF w zwykłej knajpie. Piwo w naszym ulubionym barze to 9 CHF. Miasto jak normalne miasto, widoczki owszem bardzo ładne i naprawdę duża fontanna. Wieczorem dzieje się mało. Można ale jest wiele innych miejsc. Genewa jest za to super, jeśli chodzi o miejsca do których możesz z niej dojechać na jedno- i kilkudniowe wycieczki, ale to nie o to Ci chodzi. Za to mogę zasugerować Lyon. Ładnie położony i jednak trochę więcej się dzieje.

 

Jeśli się zdecydujesz jednak na Genewę to mogę więcej opowiedzieć (np. po piłce ;))

I jeszcze tag dla @Hidalgoo

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, wwosik napisał:

Miasto fajne do mieszkania, jeśli masz kasę, ale nie sugerowałbym turystycznie. Z tego co pamiętam wyjście na pizzę i piwo dla dwóch osób, to 80 CHF w zwykłej knajpie. Piwo w naszym ulubionym barze to 9 CHF. Miasto jak normalne miasto, widoczki owszem bardzo ładne i naprawdę duża fontanna. Wieczorem dzieje się mało. Można ale jest wiele innych miejsc. Genewa jest za to super, jeśli chodzi o miejsca do których możesz z niej dojechać na jedno- i kilkudniowe wycieczki, ale to nie o to Ci chodzi. Za to mogę zasugerować Lyon. Ładnie położony i jednak trochę więcej się dzieje.

 

Jeśli się zdecydujesz jednak na Genewę to mogę więcej opowiedzieć (np. po piłce ;))

I jeszcze tag dla @Hidalgoo

kupiłem te bilety, podpytam na piłce którejś ;)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Zaczynam odkrywać ciemne strony mieszkania w bloku - wczoraj była impreza chyba od 15, ale ok, zdarza się. 22:30 zaczyna się podkręcanie sprzętu na pełny regulator i gromkie śpiewanie utworów Sławomira. Żona udała się z grzeczną prośbą o bycie trochę ciszej, ponieważ dziś miała pobudkę o 6:10 - jechała na uczelnię. Muzyka trochę ucichła, ale nadal tupanie, śpiewanie. O 23 poszedłem ja i też g*wno osiągnąłem. Jakieś porady na przyszłość dla człowieka ze wsi od bardziej doświadczonych blokersów? Pozostaje tylko telefon na Polizei i zostanie konfidentem, czy mam kupić wielkie kolumny i zamontować je pod sufitem żeby odpłacać sąsiadom pięknym za nadobne?

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Meler napisał:

Oczywiście, że Polizei. I tak byłeś uprzejmy że aż dwa razy poszedłeś. 

Wiesz z moją posturą i aparycją mógłbym tam chodzić do „usranej śmieci”? i nadal byłoby głośno. Ale następnym razem będę jak Tommy ale Jones w Ściganym?

 

 

Odnośnik do komentarza

Hmm... Niby 3 raz z rzędu Lyon wygrywa mistrzostwo Francji(plus PL i TF) ale muszę przyznać nie jestem zadowolony z gry. W półfinale LM odpadamy, a jakże, z Totkami. Wynik dwumeczu 1-3. 2 gole stracone po głupich błędach obrońców i mnóstwo niewykorzystanych sytuacji w tym wiele sam na sam. Niby gra lepsza od wyniku ale martwi brak skuteczności i te głupie błędy :/

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry! Zaczynam odkrywać ciemne strony mieszkania w bloku - wczoraj była impreza chyba od 15, ale ok, zdarza się. 22:30 zaczyna się podkręcanie sprzętu na pełny regulator i gromkie śpiewanie utworów Sławomira. Żona udała się z grzeczną prośbą o bycie trochę ciszej, ponieważ dziś miała pobudkę o 6:10 - jechała na uczelnię. Muzyka trochę ucichła, ale nadal tupanie, śpiewanie. O 23 poszedłem ja i też g*wno osiągnąłem. Jakieś porady na przyszłość dla człowieka ze wsi od bardziej doświadczonych blokersów? Pozostaje tylko telefon na Polizei i zostanie konfidentem, czy mam kupić wielkie kolumny i zamontować je pod sufitem żeby odpłacać sąsiadom pięknym za nadobne? emoji53.png

Komin na łeb i wjazd z batonem w ręku :ninja: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

jak już to napisałem to isę obawiałem, że ktoś o to zapyta, bo zaraz będzie zjebka od forumowych kawoszy :kekeke:

 

Lavazza Qualita Rossa

 

https://www.konesso.pl/product-pol-73-Kawa-mielona-Lavazza-Qualita-Rossa-250g.html

 

no nie wiem, jak na człowieka który pół życia pił rozpuszczalną z mlekiem to ta... no jest zajebista :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...