Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Hidalgoo napisał:

bez kitu, ale tym razem jesteś tak do tyłu, że w międzyczasie nawet się zdążył otworzyć bar w Warszawie o takiej nazwie :keke:

no ale ja nie cisne z tego, ze San Escobar to wymysl Waszczykowskiego sprzed 3(?) lat, tylko po prostu spodobala mi sie ta mapka :) nie widzialem jej wczesniej

a Ambasada San Escobar istnieje tez w Swidnicy i maja tam bardzo dobre piwka :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gabe napisał:

To że on jest pojebem i mordercą, to jestem w stanie jakoś zrozumieć. Nie rozumiem ludzi, którzy nie widzą w tym nic dziwnego, że on kogoś morduje i robią sobie z tego heheszki :roll:

Wiesz, ja heheszek nie robię, ale nie dziwi mnie to w ogóle. Radykalizm to nie tylko cecha muslimów, a w ogóle gatunku ludzkiego. Więc nie, nie jest to dla mnie dziwne, że do czegoś takiego doszło, bo spodziewałem się, że prędzej czy później do czegoś takiego dojdzie z "naszej" strony. Chore jest dla mnie zabijanie w imię religii, ideologii, ale niestety jak takiemu pojebowi się ujebie się taki plan w głowie, to ma mniemanie, że robi coś "dla większego dobra" niezależnie którą "stronę" reprezentuje. Typ zrobił 37 stronnicowy manifest motywujący jego czyny.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
 
Ja nie narzekam. Ja mam miks, 30 zł miesięcznie daje mi: darmowe minuty w Play, 200 minut do pozostałych, nielimitowane SMS/MMS i nielimitowany internet. Żona za 25 zł miesięcznie ma nielimitowane rozmowy i SMS/MMS i 6GB internetu. Inna sprawa, że nie chcę się wciągnąć w abonament, tylko prepaid.
A dlaczego nie abonament? W nju masz umowę na czas nieokreślony, czyli możesz zrezygnować w każdej chwili a warunki dużo lepsze.
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gabe napisał:

To że on jest pojebem i mordercą, to jestem w stanie jakoś zrozumieć. Nie rozumiem ludzi, którzy nie widzą w tym nic dziwnego, że on kogoś morduje i robią sobie z tego heheszki :roll:

No przecież muslimy. A jak muslimy to na pewno sami sobie winni wg internetowej patoli.

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie myślę o nowozelandzkich muzulmanach. Tak jak on mscil się za Europe, tak teraz innemu czubkowi może przyjść do głowy mszczenie się za Nową Zelandię. Zamiast to hamować, tylko nakręcanie. Ta akcja jest tym bardziej przerażająca, bo została z premedytacją przygotowana, aby być viralem w sieci. :/

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tyle że wg mojej wiedzy, muzułmanie w AUS i NZL to żadni radykałowie, z radykalizmem raczej władze walczą. W tej świątyni byli obecni bodajże reprezentanci Pakistanu (?) w krykiecie (nikt z nich nie zginął), taki fajny symbol "synkretyzmu" kulturowego, dowód na mieszanie kultur.

Tam bym się nie spodziewał psychola na tle rasowym...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Tyle że wg mojej wiedzy, muzułmanie w AUS i NZL to żadni radykałowie, z radykalizmem raczej władze walczą. W tej świątyni byli obecni bodajże reprezentanci Pakistanu (?) w krykiecie (nikt z nich nie zginął), taki fajny symbol "synkretyzmu" kulturowego, dowód na mieszanie kultur.
Tam bym się nie spodziewał psychola na tle rasowym...
A Romper Stomper nie oglądałeś? ;)
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...