Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, SZk napisał:

Za pol miliona i za milion banalne.

Najtrudniejsze/najgłupsze pytania są w granicach 1000 i 5000. Przynajmniej dla mnie. Jakieś pytania z tematyki TV, plotek, polityki- czyli tematy, które w ogóle mnie nie interesują i które omijam. 

Odnośnik do komentarza

ok, już oficjalnie, play to skurwysyny.

Wszedłem sobie w historię połączeń, żeby sprawdzić za co mi nabili rachunek na 450 zł kiedy byłem w stanach (przez większość czasu miałem wyłączoną playową kartę sim, danych mobilnych użyłem raz). Wchodzę i co widzę? Dzwonił do mnie nr 790200200 , czyli... play. Dzwonili do mnie, kiedy miałem wyłączoną tą kartę sim, nagrywali się na pocztę przez dwie sekundy, i za każde takie coś kasowali sobie po 4 zł. Chyba z 60 takich połączeń mam.

 

Jutro tam w nich wjadę na pełnej kurwie, bo to jest skandal.

  • Zmieszany 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Hidalgoo napisał:

ok, już oficjalnie, play to skurwysyny.

Wszedłem sobie w historię połączeń, żeby sprawdzić za co mi nabili rachunek na 450 zł kiedy byłem w stanach (przez większość czasu miałem wyłączoną playową kartę sim, danych mobilnych użyłem raz). Wchodzę i co widzę? Dzwonił do mnie nr 790200200 , czyli... play. Dzwonili do mnie, kiedy miałem wyłączoną tą kartę sim, nagrywali się na pocztę przez dwie sekundy, i za każde takie coś kasowali sobie po 4 zł. Chyba z 60 takich połączeń mam.

 

Jutro tam w nich wjadę na pełnej kurwie, bo to jest skandal.

Zabawnie się złożyło, bo ja właśnie dzisiaj wypowiedziałem playowi umowę :D Co prawda takich przejść nie miałem, tylko po prostu lepszą ofertę znalazłem, ale zbieg okoliczności jest :D

 

A co do pełnej kurwy to myślę, że reklamacja wystarczy. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hidalgoo napisał:

ok, już oficjalnie, play to skurwysyny.

Wszedłem sobie w historię połączeń, żeby sprawdzić za co mi nabili rachunek na 450 zł kiedy byłem w stanach (przez większość czasu miałem wyłączoną playową kartę sim, danych mobilnych użyłem raz). Wchodzę i co widzę? Dzwonił do mnie nr 790200200 , czyli... play. Dzwonili do mnie, kiedy miałem wyłączoną tą kartę sim, nagrywali się na pocztę przez dwie sekundy, i za każde takie coś kasowali sobie po 4 zł. Chyba z 60 takich połączeń mam.

 

Jutro tam w nich wjadę na pełnej kurwie, bo to jest skandal.

 

Właśnie dlatego od nich spierdoliłem...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Lucifer Morningstar napisał:

Zdecydowanie najgorsza sieć. Omijaj szerokim łukiem. 

 

Ja nie narzekam. Ja mam miks, 30 zł miesięcznie daje mi: darmowe minuty w Play, 200 minut do pozostałych, nielimitowane SMS/MMS i nielimitowany internet. Żona za 25 zł miesięcznie ma nielimitowane rozmowy i SMS/MMS i 6GB internetu. Inna sprawa, że nie chcę się wciągnąć w abonament, tylko prepaid.

Odnośnik do komentarza

Ja tez mam z nimi spokój. Za te 30 zł co Gabe mam nielimitowane wszystko oprócz netu w UE, bo tam mam 2.5 giga do wykorzystania miesięcznie. Inna sprawa, ze jestem z nimi prawie od początku ich istnienia w 2009  i musiałem zagrozić odejściem przy ostatnim przedłużeniu umowy, żeby mi zaproponowali taka stawkę, bo na starcie pan sie upierał, ze to będzie 49,90.

Ale po takiej akcji jak ma @Hidalgoo to bym uciekł w pizdu, chyba, ze by mi uznali reklamacje i dali jakiś potężny bonus w ramach przeprosin.

Odnośnik do komentarza

Ja ns starcie miałem to:

 

- nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi, SMS/MMS do wszystkich sieci w kraju i w roamingu w UE
- 10 GB internetu w kraju (z czego 2,43 GB do wykorzystania w roamingu w UE).
oraz nie zapłacisz więcej niż 10 zł za nielimitowane rozmowy ze stacjonarnymi w kraju i w romaingu w UE.

 

Obecnie za staż urosło:

 

pozostało 88.84 GB z 90 GB
transferu internetowego
z czego 2.43 GB z 2.43 GB
do wykorzystania w roamingu w UE

 

 

Płacę 65 zł / miesięcznie za dwa numery (mój + żony) i dodatkowy tylko do internetu (pakiet wspólny dla wszystkich).

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...