Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak się nie czepiam rowerzystów, jak się okazało, że u nas zbudowali ścieżkę jednokierunkową i jak ktoś jechał na niej pod prąd to mógł dostać mandat. Z kolei ci, co jechali prawidłowo ulicą byli ciągle zwymyślani przez kierowców od pojebów, że nie jadą ścieżką. Tak więc nie zawsze można jechać ścieżką mimo, że jest.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

No ja wtedy jak o tym pisałem miałem podniesione ciśnienie bo przez kilka minut nie mogłem takiego wyprzedzić, bo sznur aut z naprzeciwka cały czas, ale ogólnie dostrzegam problem informacyjny. Są miejsca, gdzie np. ścieżka rowerowa jest tylko po jednej stronie dwupasmówki z 3 pasami i jak się jedzie w tym kierunku, który jest dalej od tej ścieżki można po prostu nie wiedzieć, że ta ścieżka tam jest. W przypadku, który wtedy mnie tak wkurzył wyglądało to z kolei tak, że ścieżka rowerowa biegnie rowerem wiślanym, a droga jest za dość dużym pasem zieleni kilkadziesiąt metrów od bulwaru, więc też ktoś, kto nie jest stamtąd może tej ścieżki nie zauważyć. I dlatego uważam, że powinno się wprowadzić jakieś znaki, które by wprowadziły pewność, że rowerzysta wie o tej ścieżce. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Man_iac napisał:

No ja wtedy jak o tym pisałem miałem podniesione ciśnienie bo przez kilka minut nie mogłem takiego wyprzedzić, bo sznur aut z naprzeciwka cały czas, ale ogólnie dostrzegam problem informacyjny. Są miejsca, gdzie np. ścieżka rowerowa jest tylko po jednej stronie dwupasmówki z 3 pasami i jak się jedzie w tym kierunku, który jest dalej od tej ścieżki można po prostu nie wiedzieć, że ta ścieżka tam jest. W przypadku, który wtedy mnie tak wkurzył wyglądało to z kolei tak, że ścieżka rowerowa biegnie rowerem wiślanym, a droga jest za dość dużym pasem zieleni kilkadziesiąt metrów od bulwaru, więc też ktoś, kto nie jest stamtąd może tej ścieżki nie zauważyć. I dlatego uważam, że powinno się wprowadzić jakieś znaki, które by wprowadziły pewność, że rowerzysta wie o tej ścieżce. 

 

A jak masz już pewność, że wie to mniejsze wyrzuty sumienia jak go zepchniesz do rowu czy weźmiesz na maskę? 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Na maskę nie wezmę, bo zarysuje, zakrwawi, za myjnię będzie trzeba zapłacić. Więcej szkody, niż pożytku. 

 

Może wielkie czarne dildo na kijku? Otwierasz okno, wystawiasz kijek i " się dzieje" :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Z cyklu FM-owych przygód. Miałem w OGC Nice Rajkovicia. Jako drugiego bramkarza wziąłem 17-latka ze szkółki z zamierzeniem, że zagra w krajowych pucharach, zdobędzie doświadczenie i lepiej się rozwinie. Po kilkunastu meczach sezonu Rajkovic zrobił wielką burdę o nowy kontrakt, zażądał listy transferowej i ogólnie był obrażony na cały świat, więc poszedł na ławkę, a szansę między słupkami dostał 17-letni Marco Beria. Zaczął od serii 11 meczów bez straty bramki. W ciągu sezonu wpuścił we wszystkich rozgrywkach łącznie zaledwie 16 bramek i został okrzyknięty najlepszym bramkarzem Ligue 1. Rajkoviciowi fochy przeszły, ale z ławki wstaje tylko w mniej istotnych meczach. 

 

l1ZzFyT.png

 

 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Ciekawa aferka się kręci w USA. Jak dzieciaczki z bogatych rodzin dostawały się do topowych uczelni, opłacanie egzaminatorów żeby poprawiali błędy na egzaminach wstępnych, trenerów żeby wystawiali dodatkowe miejsca w zespołach akademickich, wystawianie lewych zaświadczeń lekarskich, które umożliwiały pisanie egzaminów dłużej i w odosobnieniu. 

Nie ma to jak american dream :)

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
2 hours ago, Man_iac said:

Z cyklu FM-owych przygód. Miałem w OGC Nice Rajkovicia. Jako drugiego bramkarza wziąłem 17-latka ze szkółki z zamierzeniem, że zagra w krajowych pucharach, zdobędzie doświadczenie i lepiej się rozwinie. Po kilkunastu meczach sezonu Rajkovic zrobił wielką burdę o nowy kontrakt, zażądał listy transferowej i ogólnie był obrażony na cały świat, więc poszedł na ławkę, a szansę między słupkami dostał 17-letni Marco Beria. Zaczął od serii 11 meczów bez straty bramki. W ciągu sezonu wpuścił we wszystkich rozgrywkach łącznie zaledwie 16 bramek i został okrzyknięty najlepszym bramkarzem Ligue 1. Rajkoviciowi fochy przeszły, ale z ławki wstaje tylko w mniej istotnych meczach. 

 

Fajny. Strasznie szkoda, że już się nie rozwinie :( 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...