Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ajerkoniak napisał:

Komiksy z Kamalą są zajebiste, niedawno Feige się wypowiadał w tonie sugerującym, że przyszłość takich młodych bohaterów jak Ms. Marvel jest planowana ;)

Ms. Marvel i Spider-Morales? :) Żyła złota :) 

 

Szkoda mi trochę Jessiki Drew, jej backstory jest naprawdę fajne (nie wspominając o całym fuckupie podczas Secret Invasion) i szkoda, że w ogóle się nie pojawiła. Z drugiej strony, to trochę dublowałaby Bucky'ego. Choooć, jakby JD była w kilku filmach protaganistą, a potem okazała się jednak naprawdę agentem Hydry...No ale nie było pod to fabuły. Tak czy siak, Spider-Woman super ;) 

2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

A JJ imo w serialu jest równie dobra co w komiksach.

No nie wiem. Imo, JJ z Alias i ta później w krótkiej serii z 2016 jest inna, dla mnie lepsza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że zwiększy się rola kobiet w MCU. Planowana jest Czarna Wdowa, może i w pełni przejmą spiderverse i pojawi się Spider-Woman, ale to raczej melodia dalekiej przyszłości.

 

Ja właśnie mega liczę, że Cpt. Marvel jest wstępem do Secret Invasion jako następny event. Kurwa, wstawić Skrulle i nie wykorzystać całego motywu gdzie każdy podejrzewa każdego? Przecież to się samo pisze. Pomijając ich przedstawienie ich w filmie, dalej się na to nadają.

 

W sumie największą nadzieję wiąże z tym, że Marvel tyle zarobi na ostatnich paru filmach, że zrobią parę projektów bardziej indie, w stylu Ant-Mana czy właśnie Widow/Hawkeye, a może nawet Young/Dark Avengers. Może opcją byłaby ta platforma streamingowa gdzie przedstawiało by się mniejszych bohaterów w serialach, mniejszy koszt, mniejsze ryzyko :-k bo jednak już się wyczerpuje formuła klepania tych samych bohaterów, na recasting za wcześnie, a w końcu MUSZĄ zrobić mały recykling.

Odnośnik do komentarza

No nie, cykl się zamyka, więc muszą odświeżyć formułę. Nie wydaje mi się, że można zbudować MCU 2.0 na podobnym myku. Mooooże by się udało, ale ciężko. 

Mam za to pomysł na okres przejściowy - zrobiliby niesamowity numer, jakby wprowadzili do MCU bohaterów z seriali. Sam bym pobiegł na premierę. Avengers & Defenders :wub: 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem ze Slovana Bratysława napastnika lat 18, głównie pod potencjał. Koleś nazywa się Janosik ;) lat 18, nie zgłosiłem go do LM więc hurr durr. Pierwszy mecz w pełnym wymiarze i zajebał 3 bramki Hearts w SFA Cup o_O

Kurde, chyba miał rację.

  • Lubię! 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Ja pierdole, utknął mi jakiś ptak (pewnie debil gołąb) w nawiewie przy okapie. Na pewno wleciał od dachu, na razie zdjąłem kratkę, pogrzebałem tam, ale nie znajduje gnojka. Zostawiłem zdjęte i otworzyłem okno naprzeciwko. Zgłosiłem administracji, reszta służb się nie zajmuje czymś takim z tego co mi powiedziano...nie wiem, ma ktoś pomysł jak go skusić co by wylazł (propozycje typu "umyj auto, wyleci nasrać" będę minusował) albo komu jeszcze to można zgłosić? Pogotowie ratownicze w Mikołowie się tym nie zajmuje, straż posłała do administracji, no i czekam.

Odnośnik do komentarza

@lad znasz taki schemat tragedii, nie? Europa - OLABOGA, USA - OLABOGA, Japonia, Rosja, Chiny, Australia - o kurde..., reszta świata - meh.

 

@Feanor jestem uzależniony od przyjemności. Wyzbyłem się wszelkiej ascezy,pojęcia jej jako cnoty, dzięki odejściu od konserwatyzmu. I jestem w końcu szczęśliwy. A czy będzie to dobre piwo, dobre jedzenie, dobry seks, czy dobry joint zrollowany z przyjaciółmi - nie ma różnicy. Ważne, by dostarczać sobie jak najwięcej pozytywnych bodźców :) Yeah.  Nie muszę pić - o ile "kick" picia zastąpiony jest innym "kickiem". Tak jak nie wiem byli heroiniści idą w alpinizm, bo im daje podobnego "kicka". Zamiast dobrego piwka może być zajebiste żarcie czy coś. Byle dalo mi poczucie zajebistej hedonistycznej przyjemności.

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kiedyś jeden z byłych forumowiczów mi powiedział, że na czas Wielkiego Postu przestał słuchać swojej ulubionej muzyki. Na szczęście dla mnie wyrzeczenie przestało być cnotą, a zaczęło głupotą i samobójstwem. Live fast, die young. Ile wlezie wycisnąć póki na tym zjebanym świecie jesteśmy :)

Odnośnik do komentarza
58 minut temu, Pulek napisał:

Wracamy z turnieju z Niemiec, 1100 klocków. Zmęczenie w chuj. Ale nastroje doskonale. Jak się dorwe do kompa to pykne relacje. 

 

Z cyklu relacji... 19.30 wyjazd do miasta na urodzinki kumpla. Szybki biforek, urodziny 22, kilka szybkich mieszanek alkoholowych i mamy 2 rano i wypad z pubu. Potem after u kumpla i 6 rano. Uber do centrum na piwko i czas na jajecznice. Potem znowu Uber i 8.30 w domu, prysznic, sniadanie i 9.30 z corka do kina oczywko autobanem, bo za kolko bym nie wsiadl. 11.00 na sali i zaraz Robaczki z zaginionej dzungli. I ten dysonans, gdy z ziomkiem o 8 rano przy kawie i jajecznicy gadasz o dzieciach, czy warto czy nie (on bez dzieci, wiec "ja chce tak jak ty"). 

  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...