Skocz do zawartości

Marynia proponuje 553+ na każde dziecko w duchowej adopcji


Feanor

By to przebić, konkurenci muszą obiecać:  

45 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ajerkoniak napisał:

A co do dziar to ja teraz szukam inspiracji na pierwszą dziarę z gotowaniem, będzie jako prezent na 30stkę od siostry. Zapraszam do inspirowania koleżkowie.

Ten z lewej strony:

597773972e50637f4d8b458c-750-563.jpg

 

i każda będzie się ślinić na Twój widok :D

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Ale tak całkowicie poważnie to mi przeszedł Szwedzki Kucharz przez myśl :D tylko raczej zdecyduje się na coś małego, na prawe ramię, żeby pasowało do wyklejanki jaką robię

To jest pomysłowe:

be902e7652711204c5f0d6da17aaba97--tatoo-

 

Tylko ktoś to jebnął w skali XL :keke:

Odnośnik do komentarza

Zmianowy ma to w formie "woni" wydobywającej się z garnka i układającej się w czapkę szefa kuchni. Wszystko zarysowane jedną albo dwoma (nie pamiętam) liniami. Ultra eleganckie

Teraz, Fenomen napisał:

wysyla serduszka :P

 

Dobrze, że mam kaca bo chciałem zajebać facepalma, a dziś bym go poczuł to infinity and beyond.

Odnośnik do komentarza

@ajerkoniak - jak minimalistyczny jakiś w miarę tatuaż z motywem kuchennym, to ja bym może poszedł w coś ala postać z Miasteczka Halloween lub Gnijąca Panna Młoda tylko przerobić go na kucharza, np z patelnią i nożem w ręku czy coś.

Wydaje mi się, iż by wyszedł ciekawy motyw. :-k

Jak będę miał chwilę to coś podobnego bym narysował i zobaczył jak wygląda. Bo jestem ciekaw. Choć już dłuuuugo nie rysowałem.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...