Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Vami napisał:

Biali ludzie mają garaż.

 

Ja mam garaż :D 

 

Ale samochód w nim praktycznie nigdy nie stoi, bo muszą się zmieścić rowery, narzędzia, mój stół warsztatowy jest wiecznie rozłożony*, kupa gratów itp.

 

*zrobiłem go z pięć lat temu, ale nadal jestem z niego dumny, bo jest z czego, praktycznie mój autorski projekt, gdyby nie wędzarnia, to chyba byłby moim opus magnum ;) 

NbKsq.jpg

VX84U.jpg

 

Tu jeszcze jak jest czysto i posprzątane :keke: 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gabe napisał:

 

Ja mam garaż :D 

 

Ale samochód w nim praktycznie nigdy nie stoi, bo muszą się zmieścić rowery, narzędzia, mój stół warsztatowy jest wiecznie rozłożony*, kupa gratów itp.

 

*zrobiłem go z pięć lat temu, ale nadal jestem z niego dumny, bo jest z czego, praktycznie mój autorski projekt, gdyby nie wędzarnia, to chyba byłby moim opus magnum ;) 

NbKsq.jpg

VX84U.jpg

 

Tu jeszcze jak jest czysto i posprzątane :keke: 

Co Ty Internetu nie masz, że masz na to wszystko czas? 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, krzysfiol napisał:

Gabe zawsze marzył o życiu jak w Ameryce. Ostatecznie stanęło na wiecznie przeładowanym garażu i samochodzie stojącym przed nim ;) 

 

To jest jeszcze nic, mój teść ma dwa razy większy garaż ode mojego, to sobie kupił tokarkę i postawił na samym środku, żeby nie było gdzie samochodu wstawić :kekeke: 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, stefan1984 napisał:

Hej, jak sobie radzicie z przyciskiem od DPI przy myszce? Jak odłączę myszkę, to nigdy nie wiem ile razy to nacisnąć (mam 4 "biegi" tego cholerstwa) żeby było, tak jak poprzednio. 

Zaskoczę Cię moją skomplikowaną metodą. Naciskam i sprawdzam czy ustawienie mi odpowiada :D 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...