Skocz do zawartości

Marynia rozgrywa 552 sezon w FM


lad

A czy ty nadal grasz w FM?  

59 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No to co. Jakaś partyjka w Enter the Gungeon przed snem i lulu. Jutro krytyczny dzień - wspominany już strajk służb publicznych w BCN. Najbardziej mnie dotykająca kwestia - transport publiczny - ograniczony do 50% normalnego przepływu w godzinach szczytu i 25% w pozostałych godzinach. Będzie tłoczno :roll: 

 

A na horyzoncie kolejny strajk, tym razem w dzień kobiet... (ale ten ma chociaż jakieś uzasadnienie).

 

Z tego miejsca mówię dobranoc :) 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, T-m napisał:

 

Królują w kiju w dupię i ą ę na lewo i prawo, sami sobie tworzą ciśnienie bycia pod kołnierzykiem i spośród wszystkich znanych mi korpo jest tam największy wyścig szczurów :-k

czyzby pewien szwajcarski bank inwestycyjny? ;)

 

czolem!

Odnośnik do komentarza

Kariera w FM 2010 ze screena - oczywiście daliśmy się wyprzedzić, przed ostatnią kolejką mieliśmy punkt straty do Raith Rovers, oni wyjazd do czwartej drużyny ligi, my - do piątej. Obydwa mecze zakończyły się jednobramkowymi zwycięstwami gospodarzy, więc lądujemy w barażach. Jak ktoś nie grał smile.gif - w Szkocjii bierze w nich udział jeden zespół z wyższej ligi oraz trzy zespoły z niższej, grają systemem pucharowym, zawsze mecz i rewanż, i zwycięzca wystąpi w wyższej lidze w przyszłym sezonie smile.gif Z Cowbendeath dwa razy remisujemy 1-1, w drugim spotkaniu u siebje strzelając wyrównującą bramkę w końcówce meczu, dogrywka nie daje rozstrzygniecia, ale w karnych dwóch graczy rywala nie trafia w bramkę i wygrywamy 4-1.

 

W drugiej parze Dunfermline (z naszej ligi) zdemolowało, walczącą o utrzymanie na zapleczu ekstraklasy, Krolową Południa. Obawiałem się trochę finałowego meczu z nimi, Dunfermline sezon wczesniej spadli, no i kojarzylem że klub ten jeszcze na poczatku XXI wieku grał w ekstraklasie. Wygraliśmy jednak obydwa mecze bez straty gola. Teraz wyjazd na Puchar Konfederacji z Włochami, za rok, jeśli nie nastąpi jakiś kataklizm, może uda się nimi wygrać MŚ, bo skład mamy szeroki i bardzo mocny, a po wygraniu ostatniego Euro liderujemy w rankingu FIFA.

 

 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Vami napisał:

Zapomniales? Sam o nim pisales. Byl taki wannabe pisarz i facebookowy celebryta circa 2014.

Z pisarzy facebookowych to ja raczej jade Filipa Springera... Az poszukam w archiwum, jesli rzeczywiscie o nim pisalem, to znaczy, ze mechanizm wyparcia nieistotnych tresci dziala nadzwyczaj dobrze. :)

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, schizzm said:

A co tam, Lucas, tylko mnie nie banuj ;)

Post i komentarze wstępne:

  Reveal hidden contents

 


znUslpD.png
 

 

 

eskalacja i "pierwiastek ikonizmu" ;) (prawie jak pierwiastek pałubiczny ;), ale bym sobie taką Pałubę przeczytał... jedna z najlepszych polskich powieści (a na pewno top polskiej literatury młodopolskiej))

  Reveal hidden contents

 


QKX6XHb.png
 

 

;) 

 

No to wiadomo na kogo nie głosować w wyborach do MT :D

 

Gościu podobną krucjatę prowadzi na e-nba.pl. Ja rozumiem, że można lubić gracza, ja rozumiem, że cyferki mogą pokazywać, że gra jeden z lepszych i bardziej wszechstronnych sezonów all-time dla wysokiego człowieka, ale to są puste cyferki na ten moment aka Melo 2.0 ;) Better and imrpoved, ale niech te Denvery chociaż rundę w PO przejdą :) 

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, kolek23 napisał:

 

No to wiadomo na kogo nie głosować w wyborach do MT :D

 

Gościu podobną krucjatę prowadzi na e-nba.pl. Ja rozumiem, że można lubić gracza, ja rozumiem, że cyferki mogą pokazywać, że gra jeden z lepszych i bardziej wszechstronnych sezonów all-time dla wysokiego człowieka, ale to są puste cyferki na ten moment aka Melo 2.0 ;) Better and imrpoved, ale niech te Denvery chociaż rundę w PO przejdą :) 

Dla mnie to w ogóle jakaś abstrakcja, żeby dorosły chłop pałował się nad jakimś zawodnikiem i za wszelką cenę udowadniał innym ludziom, że ten jest simply the best :D

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Pulek napisał:

pogoda chuj, zdecydowanie

 

A ja tam lubię taką pogodę od czasu do czasu, pod warunkiem, że nie muszę siedzieć na dworze i moknąć. A dziś tylko mży, ani nie pada mocno, ani nie wieje, nawet się zmarznąć bardzo nie da, a wiosna na horyzoncie, jak znów będzie ciepło, to wszystkie rośliny wystrzelą zielenią :D 

 

Tylko mój sezon rowerowy się opóźnia, bo szczerze miałem ochotę w tym tygodniu już zacząć, ale się chyba przesunie na następny tydzień :-k 

 

A zresztą od jutra powrót zimy i mrozów... I jeszcze zimny silny wiatr, to dopiero będzie pogoda chuj.

Odnośnik do komentarza
45 minut temu, Gabe napisał:

 

A ja tam lubię taką pogodę od czasu do czasu, pod warunkiem, że nie muszę siedzieć na dworze i moknąć. A dziś tylko mży, ani nie pada mocno, ani nie wieje, nawet się zmarznąć bardzo nie da, a wiosna na horyzoncie, jak znów będzie ciepło, to wszystkie rośliny wystrzelą zielenią :D 

 

Tylko mój sezon rowerowy się opóźnia, bo szczerze miałem ochotę w tym tygodniu już zacząć, ale się chyba przesunie na następny tydzień :-k 

 

A zresztą od jutra powrót zimy i mrozów... I jeszcze zimny silny wiatr, to dopiero będzie pogoda chuj.

ja lubię jak jest taka pogoda, ale w momencie, gdy jest lato i w ogóle, i nagle przychodzi dzień-dwa takiej ciapy. ale nie jak teraz, że od pół roku jest szaro i buro, to teraz jeszcze deszcz zaczął łupać.

Odnośnik do komentarza
20 minutes ago, Pushek_ said:

Mam tak samo Jokić z jednego z fajniejszych graczy stał się tylko jednym wielkim pulpetem. A na e-nba.pl to prędzej jego zbanują :P

 

Uuuu, kolega czyta e-nba? To może jeszcze grasz w Fantasy :D?

 

@lad

Mnie akurat nie dziwi pałowanie się nad zawodnikiem, bo czytam fora o koszykówce :P 

Odnośnik do komentarza
  • Feanor zablokował, odblokował i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...