Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze w samolocie wcale nie są niemowlaki tylko takie 3-4 latki, które nauczyły się, że jak będą dostatecznie długo i głośno ryczeć to uzyskają od rodziców wszystko. A już pełnia szczęścia jak takie dziecko siedzi za tobą i do tego ryku dodaje jeszcze kopanie w twój fotel.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Keith Flint napisał:

a nie, bo tym razem nie chodzi o kobiety (no powiedmzy pośrednio), a o sprawy lekko kryminalne.

Czyli jak będę potrzebował kupić broń, narkotyki, albo kogoś zniknąć, to walić na PW? :kekeke:

 

 

Mi dzisiaj wyszedł dodatkowy wolny dzień, bo powietrze w Krakowie jest takie, że dzieciaków oddelegować nie można, więc ktoś musiał z nimi zostać w domu. Normalnie aż czuć gruz w gardle po zaciągnięciu. 

Odnośnik do komentarza

No dobra, unikanie facebooka pomogło uniknąć spoilerów, ale wrobił mnie mój własny telefon, bo uznał, że skoro zaglądam czasem na nfl, to może byłbym szczęśliwy, jakby mi powiedział wynik :keke:

 



Może to i dobrze, bo chyba by mi bardziej humor popsuło, jakbym oglądał cały mecz i porażkę w overtime, niż po prostu dowiedzieć się tego ze score

A więc obejrzałem skróty.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...