Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze Cie, "Mandarynki" to popluczyny po "Ziemi niczyjej", tylko 12 lat pozniej i bez tak celnej ironii, a rezyser udowodnil juz filmem "Wyznanie", ze jak przychodzi do krecenia czegos rzeczywiscie swojego, to nie ma wiele do powiedzenia, probujac ratowac sie cieplokluchowym klimatem niczym Kolski dekade wczesniej...

Odnośnik do komentarza

A ja dowiem się w końcu jak działa brytyjskie L4 :roll: Oczywiście dzień mega chujowy na to, dzisiaj mam chyba 5 spotkań w tym podsumowanie półrocza z przełożonym (i informacja jaki bonus wpadnie :kekeke:), ale choroba nie wybiera. Do pracy na pewno iść nie mogę, bo to rotawirus złapany od młodego, podobno moja żona i mama też już przeżywają :roll: Pracować zdalnie też sił nie mam, więc z czystym sumieniem mówię, że mnie 2 dni nie będzie i chyba czas na RDR2, o ile dam radę :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

A ja dowiem się w końcu jak działa brytyjskie L4 :roll: Oczywiście dzień mega chujowy na to, dzisiaj mam chyba 5 spotkań w tym podsumowanie półrocza z przełożonym (i informacja jaki bonus wpadnie :kekeke:), ale choroba nie wybiera. Do pracy na pewno iść nie mogę, bo to rotawirus złapany od młodego, podobno moja żona i mama też już przeżywają :roll: Pracować zdalnie też sił nie mam, więc z czystym sumieniem mówię, że mnie 2 dni nie będzie i chyba czas na RDR2, o ile dam radę :-k 

Jak to wygląda w Szkocji? Ileś dni jest nieplatnych? Jaki procent wypłaty dostaje się na zwolnieniu? 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Dudek napisał:

Zacząłem rano ściągać pierwszy mecz NFL z wczoraj, dobiło gdzieś do połowy, więc jest szansa, że jak wrócę do domu około 16, to do obiadku sobie obejrzę. Więc jak można to bez spoilerów proszę ;)

 

 

 

No u mnie z jakichś powodów torrent Saintsów powoduje input/output error (inne pliki dzialają), więc musiałem poczekać na openload i za dwie godziny dopiero się ściągnie.

A że dziś urlop i z rodzinką jadę na wypad w teren, to dopiero po południu/wieczorem obejrzę i będę mógł ze spokojnym sumieniem zajrzeć na fejsa.

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, Dudek said:

Zacząłem rano ściągać pierwszy mecz NFL z wczoraj, dobiło gdzieś do połowy, więc jest szansa, że jak wrócę do domu około 16, to do obiadku sobie obejrzę. Więc jak można to bez spoilerów proszę ;)

 

 

 

9 minutes ago, Gabe said:

 

No u mnie z jakichś powodów torrent Saintsów powoduje input/output error (inne pliki dzialają), więc musiałem poczekać na openload i za dwie godziny dopiero się ściągnie.

A że dziś urlop i z rodzinką jadę na wypad w teren, to dopiero po południu/wieczorem obejrzę i będę mógł ze spokojnym sumieniem zajrzeć na fejsa.

 

Mam dokładnie taki sam plan dla Patriots - Chiefs :D

 

#NoSpoilerMonday

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...