Skocz do zawartości

Jaka pierwsza Marynia w Nowym Roku, taki cały rok, a więc postarajcie się!!!!!!551


krzysfiol

Jak powinno mówić się o swojej towarzyszce/swoim towarzyszu życia?  

56 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja np. jestem za cenzusem wykształcenia. niestety nierealne do wprowadzenie, a to może być jedyna szansa na obronę przed populistami. W polskich warunkach to by mogła być matura. Nie jest to jakiś wielki wyczyny nawet dla dorosłego, a odsiałby trochę matołów. Chcesz głosować - zadaj sobie trochę trudu i zrób maturę. 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

No tak to izi, bo 9 godzin snu, to ja następnego dnia mógłbym góry przenosić. A tu takie nie w gruszkę, ni w pietruszkę. 4h spania na kanapie, potem 4h ogladania serialu, potem patrzenie w sufit i na końcu niby sen 2h brutalnie przerwany budzikiem.

Aczkolwiek trochę beczunia tak zmarnować piątkowy wieczór ;)

To wina Bayernu oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Meler napisał:

Powinna być taka technokracja, że na każde stanowisko powinna być uczelnia np. Wyższa Szkoła Ministrów Finansów i tylko ci co ukończyli z wyróżnieniem mogą pełnić taką funkcję :P Tylko kto by program ustalał?

Taka uczelnia jest. Nazywa się KSAP

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Mauro napisał:

Ja np. jestem za cenzusem wykształcenia. niestety nierealne do wprowadzenie, a to może być jedyna szansa na obronę przed populistami. W polskich warunkach to by mogła być matura. Nie jest to jakiś wielki wyczyny nawet dla dorosłego, a odsiałby trochę matołów. Chcesz głosować - zadaj sobie trochę trudu i zrób maturę. 

To by była już dyskryminacja

  • Haha 2
  • Hurra! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Just now, Jahu said:

To by była już dyskryminacja

 

Ale tylko idiotów.

 

Czarny, biały, gej, hetero, baba, facet, trans, każdy może zrobić maturę. Dyskryminacja ludzi, którzy zdecydowali się na coś sami jest imho lepsza, niż równanie ich głosu z głosem wykształconego człowieka.

Odnośnik do komentarza

Mówicie tak, jakby wykształcenie automatycznie sprawiało, że ktoś ma szersze spojrzenie na politykę. Tymczasem ludzie, którzy nami rządzą, są zwykle dobrze wykształceni. 

 

No i tak, to dyskryminacja. Wyklucza się ludzi, którzy skończyli chociażby szkołę zawodową i matura nie jest im potrzebna do tego, żeby być znakomitymi fachowcami w swojej dziedzinie. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

To podajcie mi lepszy sposób na zmniejszenie szans na dojście populistów do władzy, oprócz odstrzelenia patologii ;) 

 

Ja nawet nie próbuję handlować z tym, że dyskryminowanie kogokolwiek ma być sprawiedliwe. Tylko system, w którym do władzy dochodzą ciągle populiści jest okropny, chujowy i pojebany :)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Misiek napisał:

kurła w lutym lecimy do Portugalii świętować 20-lecie firmy. Nie lubię takich newsów przed zbliżającym się lotem... Ciekawe od jakiego przewoźnika mamy czarter :-k 

1 godzinę temu, Brudinho napisał:

 

Lete jutro o 9 :keke: 

przebijam, lecę w piątek do Kaliforni :kekeke:

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...